likööri carbonis detergens aktuaalne

Kasutab Alkohol Carbonis Detergens

Therapeutic Klass: Keratolüütilised

Mõned neist ettevalmistused on saadaval ainult arsti retsepti.

Otsustades kasutada meditsiinis, riskid ravimi võtmist tuleb kaaluda hea ta teeb. See on otsus, mida ja siis arst teeb. Sel meditsiini, tuleks kaaluda järgmist

Rääkige oma arstile, kui teil on kunagi olnud mingeid erilisi või allergiline reaktsioon ravimi või mis tahes muid ravimeid. Samuti rääkige oma tervishoiutöötajat, kui teil on mingeid muid allergiaid, näiteks toidule, värvained, säilitusained, või loomi. Sest käsimüügiravimite tooteid, lugeda etikett või pakend koostisained hoolikalt.

Kivisöetõrva tooteid ei tohi kasutada imikutel, kui ei ole teisiti arstilt saadud juhistele. Uuringud selle ravimi kohta on tehtud ainult täiskasvanud patsientidel, ja ei ole mingit konkreetset teavet võrrelda selle ravimi kasutamise kohta lastel kasutamiseks teistes vanuserühmades.

Paljud ravimid ei ole spetsiifiliselt uuritud vanemad inimesed. Seetõttu ei saa teada, kas nad töötavad täpselt samamoodi nad nooremate täiskasvanute või kui nad põhjustavad erinevate kõrvaltoimeid või probleeme vanematel inimestel. Ei ole spetsiifilist informatsiooni võrreldakse selle ravimi kasutamise kohta eakatel kasutamisega teistes vanuserühmades.

Uuringud naistel näitavad, et see ravim tekitab minimaalne risk imikule, kui rinnaga toitmise ajal kasutada.

Enne Kasutades Alkohol Carbonis Detergens

Kuigi teatud ravimeid ei tohi kasutada koos üldse, muudel juhtudel kahte erinevat ravimit võib kasutada koos, kuigi interaktsiooni võivad esineda. Sellistel juhtudel võib arst annust muuta või muud ettevaatusabinõud võib olla vajalik. Rääkige oma tervishoiutöötaja kui te võtate mingeid muid retsepti või nonprescription (üle leti [OTC]) meditsiinis.

Teatud ravimid ei tohiks kasutada või umbes samal ajal söömist või söömine teatud liiki toitu, sest koostoimed. Kasutades alkoholi ja tubakatoodete teatud ravimid võivad põhjustada ka interaktsioonide toimumist. Arutage oma tervishoiutöötaja kasutamine ravimi koos toidu, alkoholi või tubakat.

See osa annab teavet nõuetekohase kasutamise mitmeid tooteid, mis sisaldavad kivisöetõrva. See ei pruugi olla omased Alkohol Carbonis Detergens. Palun lugege hoolikalt.

Kasutage seda ravimit ainult suunata. Ärge kasutage rohkem see ja ei kasuta seda sagedamini kui sildil, kui ei ole teisiti arstilt saadud juhistele. Selleks võib suurendada võimalikke kõrvaltoimeid.

Pärast kohaldades kivisöetõrva, kaitsta töödeldud piirkonda otsese päikesevalguse ja ei kasuta solaarium 72 tundi, ei ole teisiti arstile, sest tõsine reaktsioon tekkida. Samuti veenduge, et teil on eemaldatud kõik kivisöetõrva ravim nahka enne kui minna tagasi otsese päikesevalguse või kasutada solaarium.

Ärge kasutage seda ravimit nakatunud blistered, toores või pihkumine nahapiirkondadele.

Hoidke seda ravimit eemale silmad. Kui sa peaksid satub juhuslikult silma, loputage neid põhjalikult veega korraga.

Kui soovid kasutada kreemi või salvi kujul seda ravimit

Et kasutada geeli kujul seda ravimit

Et kasutada šampooni näol seda ravimit

Kui soovid kasutada nonshampoo vedelal kujul ravimit

Annus seda ravimit on erinev erinevatel patsientidel. Järgige oma arsti korraldusi või juhiseid etiketil. Järgnev informatsioon on ainult keskmine annustest. Kui teie annus on erinevad, ei muuda see, kui arst teile seda teha.

Summa ravim, mis te võtate sõltub tugevus ravimit. Samuti annuste arvu võtate iga päev vaheline aeg annustes ja pika aja jooksul ravimi võtmist sõltub meditsiiniline probleem, mille te kasutate ravimit.

Kui te unustate selle ravimi annuse, kohaldatakse seda nii kiiresti kui võimalik. Kui on peaaegu aeg võtta järgmist annust, ärge vahelejäänud annust ja jätkake tavalise raviskeemi.

Hoidke seda ravimit hoitakse suletud anumas toatemperatuuril, eemal kuumuse, niiskuse ja otsese valguse kätte. Hoidke külmumise eest.

Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Ärge hoidke aegunud ravimid või ravimid ei ole enam vaja.

Kui seda ravimit kasutatakse peanahka, võib ta ajutiselt discolor blond, pleegitatud või toonitud juuksed.

Õige kasutamine kivisöetõrva

Kivisöetõrva võib määrida nahale või riietele. Vältige seda oma riided. Plekk nahal kuluvad ära pärast ravimi kasutamise lõpetamist.

Loomkatsetes kivisöetõrva on näidanud, et suurendada riski haigestuda nahavähki.

Koos selle tarvis mõju, ravim võib põhjustada mõningaid soovimatuid tagajärgi. Kuigi mitte kõik need kõrvaltoimed võivad ilmneda, kui nad võivad vajada arstiabi.

Pöörduge arsti poole niipea kui võimalik, kui mõni järgmistest kõrvaltoimetest tekib

Mõned kõrvaltoimed võivad ilmneda, et tavaliselt ei ole vaja arsti poole. Need kõrvaltoimed võivad ära minna ravi ajal kui keha kohaneb meditsiinis. Ka teie tervishoiutöötaja võib olla võimalik öelda teile, kuidas vältida või vähendada mõned neist kõrvaltoimetest. Pöörduge tervishoiutöötaja kui mõni järgmistest kõrvaltoimetest jätkata või on tüütu, või kui teil on küsimusi nende kohta

Teised kõrvaltoimed ei ole nimetatud esineda ka mõned patsiendid. Kui märkate muid toimeid, kontrollige oma tervishoiutöötajaga.

Ettevaatusabinõud kasutamise ajal Alkohol Carbonis Detergens

Saadavus Rx / OTC Rx ja / või börsivälise

Rasedus C-kategooria riski ei saa välistada

CSA Ajakava N Mitte ravimi kontrollitud

Psoriaas Humira, metotreksaat, Remicade, tsüklosporiin, Stelaraga infliksimab Adalimumaab atsitretiini

Seborroiline dermatiit prednisooni, deksametasoon, hüdrokortisoon aktuaalne, ketokonasool aktuaalne, Decadron, Proctozone HC, deltasoon

Dermatiit flutikasoon- aktuaalne, triamsinolooni aktuaalne, hüdrokortisoon aktuaalne, prednisoloon, doxepin aktuaalne, beetametasoonbutüraat aktuaalne, Kenalog

Alkohol Carbonis Detergens kõrvaltoimed

kivisöetõrva aktuaalne