lincocin

Clostridium difficile seotud kõhulahtisus (CDAD) on teatatud peaaegu kõikide antibiootikumide, sealhulgas linkomütsiinile ja raskus võib varieeruda kergest kuni eluohtlik. Seetõttu linkomütsiinile ravi reserveeritud tõsised infektsioonid, kus vähem mürgine antimikroobsete ainete ei sobi. Kui CDAD kahtlustatakse või on kinnitust leidnud, pidev antibiootikumide kasutamist ei ole suunatud C difficile võib olla vaja lõpetada. Sobiva toetava raviga, nagu vedeliku ja elektrolüütide juhtimine, valgu täiendamine, antibiootikumravi C difficile ja kirurgilise hindamine tuleb alustada kliiniliselt näidustatud.

Kasutab Lincocin

Therapeutic Klass: Antibiootikum

Keemiline Klass: linkoosamiid

Linkomütsiinile on saadaval ainult arsti retsepti.

Otsustades kasutada meditsiinis, riskid ravimi võtmist tuleb kaaluda hea ta teeb. See on otsus, mida ja siis arst teeb. Sel meditsiini, tuleks kaaluda järgmist

Rääkige oma arstile, kui teil on kunagi olnud mingeid erilisi või allergiline reaktsioon ravimi või mis tahes muid ravimeid. Samuti rääkige oma tervishoiutöötajat, kui teil on mingeid muid allergiaid, näiteks toidule, värvained, säilitusained, või loomi. Sest käsimüügiravimite tooteid, lugeda etikett või pakend koostisained hoolikalt.

Linkomütsiin on kasutatud lastel 1 kuu aastased või vanemad ja ei ole teatatud põhjustada erinevaid kõrvaltoimeid või probleeme kui see täiskasvanutel.

Paljud ravimid ei ole spetsiifiliselt uuritud vanemad inimesed. Seetõttu ei saa teada, kas nad töötavad täpselt samamoodi nad nooremate täiskasvanute või kui nad põhjustavad erinevate kõrvaltoimeid või probleeme vanematel inimestel. Ei ole konkreetset teavet võrrelda kasutamine linkomütsiinile eakatel kasutamisega teistes vanuserühmades.

Enne Kasutades Lincocin

Puuduvad adekvaatsed uuringud naistel määramise imiku risk, kui kasutate seda ravimit rinnaga toitmise ajal. Kaalutakse võimalikku kasu ja võimalikke riske enne seda ravimit rinnaga toitmise ajal.

Kuigi teatud ravimeid ei tohi kasutada koos üldse, muudel juhtudel kahte erinevat ravimit võib kasutada koos, kuigi interaktsiooni võivad esineda. Sellistel juhtudel võib arst annust muuta või muud ettevaatusabinõud võib olla vajalik. Rääkige oma tervishoiutöötaja kui te võtate mingeid muid retsepti või nonprescription (üle leti [OTC]) meditsiinis.

Teatud ravimid ei tohiks kasutada või umbes samal ajal söömist või söömine teatud liiki toitu, sest koostoimed. Kasutades alkoholi ja tubakatoodete teatud ravimid võivad põhjustada ka interaktsioonide toimumist. Sõna koostoimeid on valitud tuginedes nende potentsiaalset tähtsust ning ei pruugi kõik hinnas.

Esinemine teisi terviseprobleeme võivad mõjutada selle ravimi kasutamise kohta. Veenduge, et te rääkima oma arstile, kui teil on mingeid muid terviseprobleeme, eriti

Linkomütsiinile on kõige parem võtta ühe klaasi (8 untsi) vett tühja kõhuga (1 tund enne või 2 tundi pärast sööki), kui ei ole teisiti määranud arsti poole.

Selleks, et aidata selgitada oma infektsioon täielikult, hoida ravimi võtmise eest täiskohaga ravi, isegi kui te ennast paremini tunnete mõne päeva pärast. Kui teil on “ streptomütsiini ” infektsioon, siis peaks hoidma selle ravimi võtmist vähemalt 10 päeva. See on eriti oluline “ strep ” infektsioonid. Raske südamega probleeme võiks kujuneda hiljem kui teie infektsioon ei õnnestu täielikult. Samuti, kui te lõpetate ravimi võtmise liiga vara, võivad sümptomid uuesti tekkida.

See ravim toimib kõige paremini siis, kui on pidev summa veres. Selleks, et aidata hoida summa konstantne, ei jäta ühtki annust. Samuti on parem võtta iga annuse juures ühtlaste vahedega korda päeval ja öösel. Näiteks, kui teil on võtta 4 annust päevas, annust tuleb vahedega umbes 6 tundi. Kui see segab und või muude igapäevaste tegevuste või kui vajate abi planeerimisel parim aeg võtta oma ravimit, pöörduge oma tervishoiutöötaja.

Annus seda ravimit on erinev erinevatel patsientidel. Järgige oma arsti korraldusi või juhiseid etiketil. Järgnev informatsioon on ainult keskmine annustest. Kui teie annus on erinevad, ei muuda see, kui arst teile seda teha.

Summa ravim, mis te võtate sõltub tugevus ravimit. Samuti annuste arvu võtate iga päev vaheline aeg annustes ja pika aja jooksul ravimi võtmist sõltub meditsiiniline probleem, mille te kasutate ravimit.

Kui te unustate selle ravimi annuse võtmata, võtke see niipea kui võimalik. Kui on peaaegu aeg võtta järgmist annust, ärge vahelejäänud annust ja jätkake tavalise raviskeemi. Ärge võtke kahekordset annust.

Hoidke seda ravimit hoitakse suletud anumas toatemperatuuril, eemal kuumuse, niiskuse ja otsese valguse kätte. Hoidke külmumise eest.

Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Ärge hoidke aegunud ravimid või ravimid ei ole enam vaja.

On oluline, et teie arst kontrollida oma korrapäraseks külastused.

Kui teie sümptomid ei parane mõne päeva jooksul, või kui nad muutuvad halvemaks, pidage nõu oma arstiga.

Mõnedel patsientidel linkomütsiinile võib põhjustada kõhulahtisust.

Enne operatsiooni ajal (sh hambaravikabineti) koos üldnarkoosi, rääkige arsti või hambaarsti eest, et te kasutate linkomütsiinile.

Koos selle tarvis mõju, ravim võib põhjustada mõningaid soovimatuid tagajärgi. Kuigi mitte kõik need kõrvaltoimed võivad ilmneda, kui nad võivad vajada arstiabi.

Õige kasutamine Lincocin

Pöörduge arsti poole, kui mõni järgnevatest kõrvaltoimetest

Märkus: Mõned eelpool kõrvaltoimed võivad esineda ka mitu nädalat pärast ravimi võtmise lõpetama.

Mõned kõrvaltoimed võivad ilmneda, et tavaliselt ei ole vaja arsti poole. Need kõrvaltoimed võivad ära minna ravi ajal kui keha kohaneb meditsiinis. Ka teie tervishoiutöötaja võib olla võimalik öelda teile, kuidas vältida või vähendada mõned neist kõrvaltoimetest. Pöörduge tervishoiutöötaja kui mõni järgmistest kõrvaltoimetest jätkata või on tüütu, või kui teil on küsimusi nende kohta

Teised kõrvaltoimed ei ole nimetatud esineda ka mõned patsiendid. Kui märkate muid toimeid, kontrollige oma tervishoiutöötajaga.

Saadavus Rx ainult retsepti

Rasedus C-kategooria riski ei saa välistada

Ettevaatusabinõud kasutamise ajal Lincocin

CSA Ajakava N Mitte ravimi kontrollitud

Kinnitamine Ajalugu Kalender Drug ajalugu FDA

Bakteriaalne infektsioon tsiprofloksatsiin, amoksitsilliin, doksütsükliin, asitromütsiini, metronidasool, Augmentin, klindamütsiin cephalexin, Levaquin, levofloksatsiini Bactrim

Konjunktiviit, Bakteriaalne tsiprofloksatsiini oftalmoloogilised, asitromütsiini oftalmoloogilised, levofloksatsiinist oftalmoloogilised, erütromütsiin oftalmoloogilised, gentamütsiin oftalmoloogilised, tobramütsiinist oftalmoloogilised, Moksifloksatsiiniga oftalmoloogilised batsitratsiin oftalmoloogilised, TobraDex, Vigamox, MAXITROL

Lincocin kõrvaltoimed

Lincocin (linkomütsiinile)