lindaan aktuaalne

Lindaan tuleks kasutada ainult patsientidel, kes ei talu või ei ole esmavaliku ravi ohutum ravimeid raviks sügelised. Krambid ja surmade järel on teatatud lindaan kasutamiseks. Tõsine oht neurotoksilisuse kasutamisel imikud, lapsed, vanurid, üksikisikute muid nahahaigusi (nt atoopiline dermatiit, psoriaas), ja need, kes kaaluvad vähem kui 110 naela (50 kg). Lindaan on vastunäidustatud vastsündinutel ja üksikisikute tuntud epilepsia. Õpetab patsiente nõuetekohase kasutamise lindaan.

Kasutab lindaan

Therapeutic Klass: Scabicide

Lindaan koor ja kreemist on tavaliselt kasutatakse ainult sügelised nakatumise. Lindaan šampooni kasutatakse raviks ainult täid infestatsioonid.

Lindaan on saadaval ainult arsti retsepti.

Otsustades kasutada meditsiinis, riskid ravimi võtmist tuleb kaaluda hea ta teeb. See on otsus, mida ja siis arst teeb. Sest lindaan järgmine tuleks kaaluda

Rääkige oma arstile, kui teil on kunagi olnud mingeid erilisi või allergiline reaktsioon lindaan või mis tahes muid ravimeid. Samuti rääkige oma tervishoiutöötajat, kui teil on mingeid muid allergiaid, näiteks toidule, värvained, säilitusained, või loomi. Sest käsimüügiravimite tooteid, lugeda etikett või pakend koostisained hoolikalt.

Imikud ja lapsed või inimesed, kes kaaluvad vähem kui 110 naela (50 kg) on ​​eriti tundlikud mõju lindaan. See võib suurendada riski tõsised kõrvaltoimed ravi ajal. Kindlasti olete arutanud võimalikke riske ja eeliseid lindaan oma arstiga. Lisaks kasutati lindaanist ei tohi kasutada enneaegsetel imikutel.

Enne Kasutades lindaan

Eakad inimesed või inimesed, kes kaaluvad vähem kui 110 naela (50 kg) on ​​eriti tundlikud mõju lindaan. See võib suurendada riski tõsised kõrvaltoimed ravi ajal. Kindlasti olete arutanud võimalikke riske ja kasu lindaan oma arstiga.

Puuduvad adekvaatsed uuringud naistel määramise imiku risk, kui kasutate seda ravimit rinnaga toitmise ajal. Kaalutakse võimalikku kasu ja võimalikke riske enne seda ravimit rinnaga toitmise ajal.

Kuigi teatud ravimeid ei tohi kasutada koos üldse, muudel juhtudel kahte erinevat ravimit võib kasutada koos, kuigi interaktsiooni võivad esineda. Sellistel juhtudel võib arst annust muuta või muud ettevaatusabinõud võib olla vajalik. Kui te võtate lindaan, eriti oluline on see, et teie tervishoiutöötaja teavad, kui te kasutate mõnda allpool nimetatud ravimitest. Sõna koostoimeid on valitud tuginedes nende potentsiaalset tähtsust ning ei pruugi kõik hinnas.

Kasutades lindaan ühegi järgmistest ravimitest ei ole soovitatav, kuid võib teatud juhtudel nõutav. Kui mõlemad ravimid on ette nähtud kokku, võib teie arst muuta ravimi annust või kui tihti te kasutate üks või mõlemad ravimid.

Teatud ravimid ei tohiks kasutada või umbes samal ajal söömist või söömine teatud liiki toitu, sest koostoimed. Kasutades alkoholi ja tubakatoodete teatud ravimid võivad põhjustada ka interaktsioonide toimumist. Arutage oma tervishoiutöötaja kasutamine ravimi koos toidu, alkoholi või tubakat.

Esinemine teisi terviseprobleeme võib mõjutada kasutamise lindaan. Veenduge, et te rääkima oma arstile, kui teil on mingeid muid terviseprobleeme, eriti

Lindaan on mürgine. Hoidke eemale suhu, sest see on kahjulik ning võib lõppeda surmaga allaneelamisel.

Kasutage lindaan, nagu teie arst. Ärge kasutage rohkem see, ärge kasutage seda sagedamini, ja ei kasuta seda kauem, kui arst on tellitud. Selleks võib suurendada riski imendumine läbi naha ja võimalus lindaan mürgistus.

Hoia lindaan eemale silmad. Kui sa peaksid satub juhuslikult silma, loputage neid põhjalikult veega korraga ja võtke ühendust oma arstiga.

Ärge kasutage lindaan lahtistele haavadele, nagu kärped või haavandid nahal või peanahal. Selleks võib suurendada riski lindaan mürgistus.

Kui rakendatakse lindaan teisele isikule, sa peaksid kandma plastikust ühekordselt või kummikindaid valmistatud lateksist või vinüül, eriti kui te olete rase või toidate last rinnaga. Ärge kasutage looduslik lateks kindad, sest lindaan saab läbida neid kindaid ja imendub nahka. Pesta käed väga hästi pärast kohaldamisel kreemist. See hoiab ära lindaan imendumist läbi naha. Kui teil on küsimusi selle kohta, pöörduge oma arsti käest.

Pane lindaan kreemiga küünealused ja trimmi küüned lühikeseks. Kasutage hambahari saada lindaan kreemiga küünealused ning visata hambaharja kui olete lõpetanud.

Ärge katke ala täielikult. Kasutage kerge riietus.

Lindaan kaasas patsiendi suunas. Ole kindel, et sa neid lugeda väga hoolikalt enne kasutamist lindaan. Kui teil on küsimusi, küsige oma tervishoiutöötaja.

Teie seksuaalse partner või partnerid, eriti, ning kõik liikmed oma majapidamises võib olla vaja ravida ka, sest nakatumise võib levida inimeste tihedas kontaktis. Kui need isikud ei ole kontrollitud nakatumine või kui teil on küsimusi selle kohta, pöörduge oma tervishoiutöötaja

Kui soovid kasutada kreemi või losjooni kujul lindaan sügeliste

Et kasutada šampooni näol lindaan eest täid

Annus lindaanist on erinev erinevate patsientide puhul. Järgige oma arsti korraldusi või juhiseid etiketil. Järgnev informatsioon on ainult keskmised doosid lindaanist. Kui teie annus on erinevad, ei muuda see, kui arst teile seda teha.

Õige kasutamine lindaanist

Summa ravim, mis te võtate sõltub tugevus ravimit. Samuti annuste arvu võtate iga päev vaheline aeg annustes ja pika aja jooksul ravimi võtmist sõltub meditsiiniline probleem, mille te kasutate ravimit.

Hoidke seda ravimit hoitakse suletud anumas toatemperatuuril, eemal kuumuse, niiskuse ja otsese valguse kätte. Hoidke külmumise eest.

Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Ärge hoidke aegunud ravimid või ravimid ei ole enam vaja.

Et vältida mitteesinemise või levib nakatumise teistele isikutele

Koos selle tarvis mõju, ravim võib põhjustada mõningaid soovimatuid tagajärgi. Kuigi mitte kõik need kõrvaltoimed võivad ilmneda, kui nad võivad vajada arstiabi.

Pöörduge arsti poole niipea kui võimalik, kui mõni järgmistest kõrvaltoimetest tekib

Pärast kasutamise lõpetamist lindaan, siiski võib toota mõned kõrvaltoimed, mis vajavad tähelepanu. Selle aja jooksul, pöörduge oma arsti poole, kui te märkate järgmisi kõrvaltoimeid

Ettevaatusabinõud kasutamise ajal lindaan

Tõsised kõrvaltoimed on toonud kaasa patsientide kasutades lindaan. Vahel on toimunud isegi kui kasutatakse vastavalt märgistatud suundades. Tõsised kõrvaltoimed on esinenud järgmised lindaan kasutamiseks korrata või pikaajalisel kasutamisel, vaid ka harvadel juhtudel pärast ühekordse taotluse. Arutage neid võimalikke mõjusid oma arstiga.

Teised kõrvaltoimed ei ole nimetatud esineda ka mõned patsiendid. Kui märkate muid toimeid, kontrollige oma tervishoiutöötajaga.

Saadavus Rx ainult retsepti

Rasedus C-kategooria riski ei saa välistada

CSA Ajakava N Mitte ravimi kontrollitud

lindaan kõrvaltoimed

lindaan aktuaalne

Kinnitamine Ajalugu Kalender Drug ajalugu FDA

Sügelised permetriini aktuaalne, Elimite, Eurax, Acticin, krotamitoon aktuaalne

Peatäisid ivermektiini aktuaalne, permetriini aktuaalne, Elimite, äädikhape aktuaalne, Sklice, Nix, RID

Täid permetriini aktuaalne, Elimite, RID, spinosaadi aktuaalne, Täid ravi, Natroba