lindaan (lokaalselt) nõuetekohase kasutamise

Doseerimine

ladustamine

Lindaan on mürgine. Hoidke eemale suhu, sest see on kahjulik ning võib lõppeda surmaga allaneelamisel.

Kasutage lindaan, nagu teie arst. Ärge kasutage rohkem see, ärge kasutage seda sagedamini, ja ei kasuta seda kauem, kui arst on tellitud. Selleks võib suurendada riski imendumine läbi naha ja võimalus lindaan mürgistus.

Hoia lindaan eemale silmad. Kui sa peaksid satub juhuslikult silma, loputage neid põhjalikult veega korraga ja võtke ühendust oma arstiga.

Ärge kasutage lindaan lahtistele haavadele, nagu kärped või haavandid nahal või peanahal. Selleks võib suurendada riski lindaan mürgistus.

Kui rakendatakse lindaan teisele isikule, sa peaksid kandma plastikust ühekordselt või kummikindaid valmistatud lateksist või vinüül, eriti kui te olete rase või toidate last rinnaga. Ärge kasutage looduslik lateks kindad, sest lindaan saab läbida neid kindaid ja imendub nahka. Pesta käed väga hästi pärast kohaldamisel kreemist. See hoiab ära lindaan imendumist läbi naha. Kui teil on küsimusi selle kohta, pöörduge oma arsti käest.

Pane lindaan kreemiga küünealused ja trimmi küüned lühikeseks. Kasutage hambahari saada lindaan kreemiga küünealused ning visata hambaharja kui olete lõpetanud.

Ärge katke ala täielikult. Kasutage kerge riietus.

Lindaan kaasas patsiendi suunas. Ole kindel, et sa neid lugeda väga hoolikalt enne kasutamist lindaan. Kui teil on küsimusi, küsige oma tervishoiutöötaja.

Teie seksuaalse partner või partnerid, eriti, ning kõik liikmed oma majapidamises võib olla vaja ravida ka, sest nakatumise võib levida inimeste tihedas kontaktis. Kui need isikud ei ole kontrollitud nakatumine või kui teil on küsimusi selle kohta, pöörduge oma tervishoiutöötaja

Kui soovid kasutada kreemi või losjooni kujul lindaan sügeliste

Et kasutada šampooni näol lindaan eest täid

Annus seda ravimit on erinev erinevatel patsientidel. Järgige oma arsti korraldusi või juhiseid etiketil. Järgnev informatsioon on ainult keskmine annustest. Kui teie annus on erinevad, ei muuda see, kui arst teile seda teha.

Summa ravim, mis te võtate sõltub tugevus ravimit. Samuti annuste arvu võtate iga päev vaheline aeg annustes ja pika aja jooksul ravimi võtmist sõltub meditsiiniline probleem, mille te kasutate ravimit.

Hoidke seda ravimit hoitakse suletud anumas toatemperatuuril, eemal kuumuse, niiskuse ja otsese valguse kätte. Hoidke külmumise eest.

Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Ärge hoidke aegunud ravimid või ravimid ei ole enam vaja.