linesoliidravi intravenoosne, oraalne

Therapeutic Klass: Antibiootikum

Kasutab linesoliidravi

Keemiline Klass: oksasolidinoonderivaadid

Linesoliidravi kuulub perekond nimetatavate ravimite antibiootikume. See toimib bakterite hävitamiseks või takistab nende kasvu. Kuid linesoliidravi ei tööta nohu, gripp või muud viirusnakkused.

linesoliidravi on saadaval ainult arsti retsepti.

Otsustades kasutada meditsiinis, riskid ravimi võtmist tuleb kaaluda hea ta teeb. See on otsus, mida ja siis arst teeb. Sest linesoliidravi järgmine tuleks kaaluda

Rääkige oma arstile, kui teil on kunagi olnud mingeid erilisi või allergiline reaktsioon linesoliidile või mis tahes muid ravimeid. Samuti rääkige oma tervishoiutöötajat, kui teil on mingeid muid allergiaid, näiteks toidule, värvained, säilitusained, või loomi. Sest käsimüügiravimite tooteid, lugeda etikett või pakend koostisained hoolikalt.

Vastavad uuringud läbi kuni tänaseni ei ole näidanud lastele spetsiifilise probleeme, mis piiravad aga linesoliidravi lastel.

Vastavad uuringud läbi kuni tänaseni ei ole näidanud geriaatrilise-spetsiifilisi probleeme, mis piiravad aga linesoliidravi eakatel.

Enne Kasutades linesoliidravi

Puuduvad adekvaatsed uuringud naistel määramise imiku risk, kui kasutate seda ravimit rinnaga toitmise ajal. Kaalutakse võimalikku kasu ja võimalikke riske enne seda ravimit rinnaga toitmise ajal.

Kuigi teatud ravimeid ei tohi kasutada koos üldse, muudel juhtudel kahte erinevat ravimit võib kasutada koos, kuigi interaktsiooni võivad esineda. Sellistel juhtudel võib arst annust muuta või muud ettevaatusabinõud võib olla vajalik. Kui te võtate linesoliidravi, on eriti tähtis, et teie tervishoiutöötaja teavad, kui te kasutate mõnda allpool nimetatud ravimitest. Sõna koostoimeid on valitud tuginedes nende potentsiaalset tähtsust ning ei pruugi kõik hinnas.

Kasutades linesoliidravi mis tahes järgmist ravimit ei ole soovitatav. Arst võib otsustada mitte ravida teid seda ravimit või muuta mõnede teiste ravimitega võtate.

Kasutades linesoliidravi ühegi järgmistest ravimitest ei ole soovitatav, kuid võib teatud juhtudel nõutav. Kui mõlemad ravimid on ette nähtud kokku, võib teie arst muuta ravimi annust või kui tihti te kasutate üks või mõlemad ravimid.

Kasutades linesoliidravi mis tahes järgmiste ravimitega võib põhjustada suurenenud risk teatud kõrvaltoimeid, kuid kasutades mõlemad ravimid võivad olla parim ravi teile. Kui mõlemad ravimid on ette nähtud kokku, võib teie arst muuta ravimi annust või kui tihti te kasutate üks või mõlemad ravimid.

Teatud ravimid ei tohiks kasutada või umbes samal ajal söömist või söömine teatud liiki toitu, sest koostoimed. Kasutades alkoholi ja tubakatoodete teatud ravimid võivad põhjustada ka interaktsioonide toimumist. Sõna koostoimeid on valitud tuginedes nende potentsiaalset tähtsust ning ei pruugi kõik hinnas.

Kasutades linesoliidravi koos ükskõik millist järgnevatest võib põhjustada suurenenud risk teatud kõrvaltoimed kuid võivad olla vältimatud teatud juhtudel. Kui kasutatakse koos, võib arst muuta ravimi annust või kui tihti te kasutate linesoliidravi või annab teile erilisi juhiseid kasutamise kohta toidu, alkoholi või tubakat.

Esinemine teisi terviseprobleeme võib mõjutada kasutamise linesoliidravi. Veenduge, et te rääkima oma arstile, kui teil on mingeid muid terviseprobleeme, eriti

Võtke linesoliidravi ainult arsti juhiste järgi. Ärge võtke rohkem see, ärge võtke seda sagedamini, ja ärge võtke seda kauem, kui arst on tellitud.

Kui soovid kasutada suukaudse suspensiooni

Hoia kasutades linesoliidravi täieliku töötlemise aeg, isegi siis, kui teil või teie lapsel ennast paremini tunnete mõne päeva pärast. Samuti töötab paremini, kui esineb pidev summa veres. Selleks, et aidata hoida summa konstantne, linesoliidravi tuleb regulaarselt määrata.

Annus linesoliidravi on erinev erinevate patsientide puhul. Järgige oma arsti korraldusi või juhiseid etiketil. Järgnev informatsioon on ainult keskmised doosid linesoliidravi. Kui teie annus on erinevad, ei muuda see, kui arst teile seda teha.

Summa ravim, mis te võtate sõltub tugevus ravimit. Samuti annuste arvu võtate iga päev vaheline aeg annustes ja pika aja jooksul ravimi võtmist sõltub meditsiiniline probleem, mille te kasutate ravimit.

Kui te unustate annuse linesoliidravi, võtke see niipea kui võimalik. Kui on peaaegu aeg võtta järgmist annust, ärge vahelejäänud annust ja jätkake tavalise raviskeemi. Ärge võtke kahekordset annust.

Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Küsige tervishoiutöötaja, kuidas sa peaksid visata mõnda ravimit te ei kasuta.

Hoidke seda ravimit hoitakse suletud anumas toatemperatuuril, eemal kuumuse, niiskuse ja otsese valguse kätte. Hoidke külmumise eest.

Õige kasutamine linesoliidravi

Hoidke segatud suspensiooni toatemperatuuril. Viska ära kõik kasutamata ravim 21 päeva pärast on valmistatud. Kui teil on küsimusi selle kohta, pöörduge oma apteekriga.

On väga oluline, et teie arst kontrollima teie või teie lapse edusamme võtmise ajal linesoliidravi. See võimaldab oma arstiga, et näha, kas ravim on töökorras ja kontrollida soovimatuid tagajärgi.

Kui teie või teie lapse sümptomid ei parane mõne päeva jooksul või kui nad muutuvad halvemaks, pidage nõu oma arstiga.

Te ei tohiks kasutada linesoliidravi kui teil või teie lapsel on kasutanud MAO inhibiitoreid (MAOI), nagu isocarboxazid, fenelsiin Eldepryl®, Marplan®, Nardil® või Parnate® jooksul viimase 14 päeva jooksul. Samuti ei kasuta linesoliidravi, kui teie või teie laps kasutate ka järgmiste ravimitega: buspirooniga (Buspar®), dobutamiinile (Dobutrex®), dopamiin (Intropin®), adrenaliini (Adrenalin®), Meperidiini (Demerol®), norepinefriin ( Levophed®), külm ravimid või lahtisteid (nagu fenüülpropanoolamiiniga, pseudoefedriin, või Sudafed®), depressiooni ravim (nt amitriptüliin, doxepin, fluoksetiin, nortriptyline, paroksetiin, Celexa®, Effexor®, Elavil®, Lexapro ™, Paxil’it ® või Zoloft®) või ravim migreeni (nagu sumatriptaan, zolmitriptaan, Axert®, Imitrex® või Zomig®).

Linesoliidravi võib vähendada valgete vereliblede sisaldust veres ajutiselt suurendada võimalust saada nakkuse. Samuti võib alandada vereliistakute arvu, mis on vajalikud nõuetekohase vere hüübimist. Kui see juhtub, on olemas teatud ettevaatusabinõud võib arst paluda teil võtta, eriti kui teie vererakkude arv on väike, et vähendada nakkuse või verejooks

linesoliidravi põhjustada kõhulahtisust, ning mõnedel juhtudel võib see olla tõsised. See võib tekkida 2 kuud või enam pärast te lõpetate linesoliidravi. Ärge võtke kõhulahtisuse ravimit ilma eelnevalt arstiga konsulteerimata. Kui teil on küsimusi või kui kerge kõhulahtisus ei möödu või süveneb, pöörduge oma arsti poole.

Teil võib tekkida madal veresuhkru ajal teie või teie laps kasutate linesoliidravi. Sa võid tunda nõrk, unine, segaduses, rahutu või väga näljane. Sul võib olla probleeme nägemine või on peavalu, mis ei lähe ära. Küsige oma arstilt, mida sa peaksid tegema, kui see juhtub. Mõned asjad, mis võib kaasa tuua madala veresuhkru füüsiline koormus on suurem kui tavaliselt või oodanud liiga kaua süüa.

linesoliidravi võib põhjustada tõsist reaktsiooni nimetatakse laktatsidoosi (build-up happe sisaldus veres). Helistage oma arstile kohe, kui teil või teie lapsel tunda väga väsinud, nõrk, või iiveldama, kui te oksendate või teil on hingamisraskused või te tunnete peapööritust või minestamist.

Ettevaatusabinõud kasutamise ajal linesoliidravi

linesoliidravi võib põhjustada tõsiseid seisund, mida nimetatakse serotoniini sündroom, kui võtta koos teatud ravimitega. Kontrollige koos oma arstiga, enne mis tahes muid ravimeid. Võta kohe oma arstile, kui teil või teie lapsel esineb erutus, segasus, kõhulahtisus, palavik, reflekside üliaktiivsus, halb kooskõlastamine, rahutus, värisemine, higistamine, värisemine või raputades.

Pöörduge kohe arsti poole, kui ähmane nägemine, raskused lugemise, või mis tahes muud nägemishäired ravi ajal tekib linesoliidravi. Su silmad võib olla vaja kontrollida silmaarsti (silmaarsti).

Kui võtta koos teatud toite või jooke, linesoliidravi võib põhjustada vererõhu tõusu. Selle vältimiseks ei söö suures koguses toitu ja juua jooke, mis on suure türamiini sisu (kõige tavalisem toit, mis on vananenud, kääritatud, marineeritud või suitsutatud suurendada oma maitse, nagu vanuses juustud; õhu käes kuivatatud, kääritatud või suitsutatud kala, liha või linnuliha; hapukapsas; sojakaste, punane vein või koputage õlut. Kui nimekirja need toidud ja joogid ei ole antud teile, pidage nõu oma arsti pakub.

Ärge võtke teisi ravimeid, kui su on arstiga nõu pidama. See hõlmab retsepti või nonprescription (üle leti [OTC]) ravimite ja taimsete või vitamiine.

Koos selle tarvis mõju, ravim võib põhjustada mõningaid soovimatuid tagajärgi. Kuigi mitte kõik need kõrvaltoimed võivad ilmneda, kui nad võivad vajada arstiabi.

Pöörduge arsti poole, kui mõni järgnevatest kõrvaltoimetest

Mõned kõrvaltoimed võivad ilmneda, et tavaliselt ei ole vaja arsti poole. Need kõrvaltoimed võivad ära minna ravi ajal kui keha kohaneb meditsiinis. Ka teie tervishoiutöötaja võib olla võimalik öelda teile, kuidas vältida või vähendada mõned neist kõrvaltoimetest. Pöörduge tervishoiutöötaja kui mõni järgmistest kõrvaltoimetest jätkata või on tüütu, või kui teil on küsimusi nende kohta

linesoliidravi kõrvaltoimed

linesoliidravi

Teised kõrvaltoimed ei ole nimetatud esineda ka mõned patsiendid. Kui märkate muid toimeid, kontrollige oma tervishoiutöötajaga.

Saadavus Rx ainult retsepti

Rasedus C-kategooria riski ei saa välistada

CSA Ajakava N Mitte ravimi kontrollitud

Kinnitamine Ajalugu Kalender Drug ajalugu FDA

Metitsilliinresistentsed Staphylococcus aureus vankomütsiin, ofloksatsiini, linesoliidravi Zyvoxid’i daptomütsiin Cubicin

Bakteriaalne infektsioon tsiprofloksatsiin, amoksitsilliin, doksütsükliin, asitromütsiini, metronidasool, Augmentin

Naha ja struktuur nakkus tsiprofloksatsiin, asitromütsiini, Augmentin, Zithromax, cefdinir

Kopsupõletik tsiprofloksatsiin, amoksitsilliin, doksütsükliin, asitromütsiini, metronidasool, Augmentin