linke teistele infot südame isheemiatõve riskifaktorite

Yaskary kaotas oma ema, isa ja tädi südamehaigusi. Ja ta teadis, et tema elu oleks mingi erand, kui ta võttis meetmeid. Kell 49, ta tundis kerget valu rinnus, ja tundi hiljem läbis viiekordistub bypass. Võttes ainult üks riskifaktor suurendab teie võimalus töötada südamehaigusi ja Yaskary teab ta elu säästeti, sest ta mõistis ohtu ta pärinud. Täna on ta uhke, et levitada teavet südamehaiguste naised. Sest tema on armi rinnale toimib elu sümbol.

Süda Tõde on riiklik kampaania naistele südamehaigused ja toetavad theernment, osa theernment.

Eileen oli kahe-pack päevas suitsetaja 28 aastat. Kui ta sai südameataki, kirurg avas tema rinnale ja leidis 98 protsenti ummistus, ning tema arterid lagunes. Eileen ei puudutanud sigaret, sest sel päeval. Südamehaigused on ennetatavad, ja iga naine on õigus langetada oma riskitegureid. Sest Eileen, iga päev ta veedab – vabatahtlikuna tuletõrjuja ja EMT ning koos oma poja ja pojapoja – on kingitus.

NHLBI Resources

Süda Tõde on riiklik kampaania naistele südamehaigused ja toetavad theernment, osa theernment.

Non-NHLBI Resources

Südamehaigused ei olnud isegi Jennifer huviorbiidis. Ja kui see teleuudiste reporter sai südameataki aastaselt 36, ta lõpetas ta “surnud oma lugusid.” Jennifer meenutab meile, kui südamehaiguste võtab liiga palju meie emad, õed ja sõbrad meid iga päev. Mida rohkem me jagame oma lugusid, mida kiiremini me uuelt lehelt südamehaigusi.

Süda Tõde on riiklik kampaania naistele südamehaigused ja toetavad theernment, osa theernment.

Selles Dr Susan Redline ja Harvard Medical School / Brigham ja naiste haigla räägib oma jätkuvat uneapnoe teadus. Uneapnoe on ühine haigus, mis võib suurendada oma riski kõrge vererõhu, südameatakk, insult, südame rütmihäired (ebaregulaarne südametegevus), südamepuudulikkus, rasvumine ja diabeet.

Üks dr Redline projektid, südamelöökide uuring, on võrreldes ravi uneapnoe, et näha, kas nad alandavad südamehaiguste riski. Selle tulemused teadus, mis on rahastatud Ameerika taastamise ja reinvesteerimise seadus 2009, võib aidata vähendada surmade infarkti ja insuldi.

See räägib NHLBI on Exome sekveneerimine Project. Võimalikuks Ameerika taastamise ja reinvesteerimise seadus 2009, see projekt ette kuus auhinda viis akadeemiliste institutsioonide tuvastada geneetilisi seoseid südame-, kopsu-, ja verehaigused. Üksikud uuringud on suunatud kriitiline tervise probleemid, nagu südameatakk, insult, KOK (krooniline obstruktiivne kopsuhaigus), vere kõrge kolesteroolitase, kõrge vererõhk, ülekaalulisus ja rasvumine, ja teised.

See arutletakse riskifaktorid südamehaigusi. Saate kontrollida paljude südamehaiguste riskitegureid, kuid mõned ei saa. Võttes meetmeid, et ära hoida südamehaigusi on võti. Näiteks ei suitseta ega suitsetamisest; eesmärgiks tervisliku kehakaalu; olla füüsiliselt aktiivne; süüa südame tervisele; teada oma kolesterooli, vererõhu ja veresuhkru numbrid ja tean oma pere haiguslugu.

Lisainformatsiooni visiit www.hearttruth või tervise teemadel südame isheemiatõbi riskitegurid ja südamehaiguste Naised artikleid.

Kui südameinfarkti juhtub, viivitusi ravi võib olla surmav.

Teades hoiatavad sümptomid südameatakk ja kuidas tegutseda võib päästa teie elu või kellegi teise.

NHLBI on loonud uue seeria informatiivne, lihtne lugeda südameinfarkti materjale, et aidata avaliku paremini mõista fakte infarkti ja kuidas tegutseda kiiresti, et päästa elu.

Klõpsake linke alla laadida või tellida NHLBI uus südameinfarkti materjalid

“Ära võtta võimalus südameatakk: teada faktid ja seaduse Fast” (saadaval ka hispaania keeles)

“Heart Attack: Tea Sümptomid. Tegutsema.”

“Õpi Mis südameinfarkti Feels Like It Could Save Your Life”