linzess

Linaclotide on vastunäidustatud lastel kuni 6-aastastele. Vältida kasutamist lastel 6 kuni 17 aastat vanad. Linaclotide on põhjustatud surmade noorte alaealiste hiired loksaanikombinatsioon kliiniliselt olulistes täiskasvanute annuseid.

Kasutab Linzess

Therapeutic Klass: Seedetrakti Agent

Linaclotide töötab, suurendades sisikonnavedelikku sekretsiooni, mis aitab leevendada läbipääsu toolile ja aitab leevendada sümptomeid seostatakse kõhukinnisus.

See ravim on saadaval ainult arsti retsepti.

Otsustades kasutada meditsiinis, riskid ravimi võtmist tuleb kaaluda hea ta teeb. See on otsus, mida ja siis arst teeb. Sel meditsiini, tuleks kaaluda järgmist

Rääkige oma arstile, kui teil on kunagi olnud mingeid erilisi või allergiline reaktsioon ravimi või mis tahes muid ravimeid. Samuti rääkige oma tervishoiutöötajat, kui teil on mingeid muid allergiaid, näiteks toidule, värvained, säilitusained, või loomi. Sest käsimüügiravimite tooteid, lugeda etikett või pakend koostisained hoolikalt.

Linaclotide ei tohi anda noorematele lastele 6-aastane. Kasutamine lastel 6- kuni 17-aastastele ei soovitata. Ravim võib olla kahjulik lastele.

Kuigi asjakohased uuringud seost vanuse mõju linaclotide ei ole läbi viidud ka eakatel inimestel ei geriaatrilise-spetsiifilisi probleeme on dokumenteeritud kuupäeva.

Enne Kasutades Linzess

Puuduvad adekvaatsed uuringud naistel määramise imiku risk, kui kasutate seda ravimit rinnaga toitmise ajal. Kaalutakse võimalikku kasu ja võimalikke riske enne seda ravimit rinnaga toitmise ajal.

Kuigi teatud ravimeid ei tohi kasutada koos üldse, muudel juhtudel kahte erinevat ravimit võib kasutada koos, kuigi interaktsiooni võivad esineda. Sellistel juhtudel võib arst annust muuta või muud ettevaatusabinõud võib olla vajalik. Rääkige oma tervishoiutöötaja kui te võtate mingeid muid retsepti või nonprescription (üle leti [OTC]) meditsiinis.

Teatud ravimid ei tohiks kasutada või umbes samal ajal söömist või söömine teatud liiki toitu, sest koostoimed. Kasutades alkoholi ja tubakatoodete teatud ravimid võivad põhjustada ka interaktsioonide toimumist. Arutage oma tervishoiutöötaja kasutamine ravimi koos toidu, alkoholi või tubakat.

Esinemine teisi terviseprobleeme võivad mõjutada selle ravimi kasutamise kohta. Veenduge, et te rääkima oma arstile, kui teil on mingeid muid terviseprobleeme, eriti

Võtke seda ravimit täpselt arsti juhiste järgi. Ärge võtke rohkem see, ärge võtke seda sagedamini, ja ärge võtke seda kauem, kui arst on tellitud. Selleks võib suurendada võimalikke kõrvaltoimeid.

See ravim on kaasas ravimi juhendis. Lugege ja järgige neid juhiseid hoolikalt. Küsige oma arstilt, kui teil on mingeid küsimusi.

Võtke seda ravimit tühja kõhuga, vähemalt 30 minutit enne hommikusööki või päeva esimest söögikorda päevas.

Neelake kapsel alla tervelt. Ärge purustage, murdke või närida.

Annus seda ravimit on erinev erinevatel patsientidel. Järgige oma arsti korraldusi või juhiseid etiketil. Järgnev informatsioon on ainult keskmine annustest. Kui teie annus on erinevad, ei muuda see, kui arst teile seda teha.

Summa ravim, mis te võtate sõltub tugevus ravimit. Samuti annuste arvu võtate iga päev vaheline aeg annustes ja pika aja jooksul ravimi võtmist sõltub meditsiiniline probleem, mille te kasutate ravimit.

Kui te unustate selle ravimi annuse võtmata, võtke see niipea kui võimalik. Kui on peaaegu aeg võtta järgmist annust, ärge vahelejäänud annust ja jätkake tavalise raviskeemi. Ärge võtke kahekordset annust.

Hoidke seda ravimit hoitakse suletud anumas toatemperatuuril, eemal kuumuse, niiskuse ja otsese valguse kätte. Hoidke külmumise eest.

Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Ärge hoidke aegunud ravimid või ravimid ei ole enam vaja.

Küsige tervishoiutöötaja, kuidas sa peaksid visata mõnda ravimit te ei kasuta.

On väga oluline, et teie arst kontrollida oma korrapäraseks külastused veenduda, et see ravim ei tööta korralikult ning kontrollida, kas soovimatuid tagajärgi.

Selle ravimi kasutamist lõpetada ja helistage oma arstile kohe, kui teil on tõsine kõhulahtisus.

Kui sümptomid ja seisund ei parane mõne päeva jooksul, või kui nad muutuvad halvemaks, pidage nõu oma arstiga.

Õige kasutamine Linzess

Koos selle tarvis mõju, ravim võib põhjustada mõningaid soovimatuid tagajärgi. Kuigi mitte kõik need kõrvaltoimed võivad ilmneda, kui nad võivad vajada arstiabi.

Pöörduge arsti poole, kui mõni järgnevatest kõrvaltoimetest

Mõned kõrvaltoimed võivad ilmneda, et tavaliselt ei ole vaja arsti poole. Need kõrvaltoimed võivad ära minna ravi ajal kui keha kohaneb meditsiinis. Ka teie tervishoiutöötaja võib olla võimalik öelda teile, kuidas vältida või vähendada mõned neist kõrvaltoimetest. Pöörduge tervishoiutöötaja kui mõni järgmistest kõrvaltoimetest jätkata või on tüütu, või kui teil on küsimusi nende kohta

Teised kõrvaltoimed ei ole nimetatud esineda ka mõned patsiendid. Kui märkate muid toimeid, kontrollige oma tervishoiutöötajaga.

Saadavus Rx ainult retsepti

Rasedus C-kategooria riski ei saa välistada

Ettevaatusabinõud kasutamise ajal Linzess

CSA Ajakava N Mitte ravimi kontrollitud

Kinnitamine Ajalugu Kalender Drug ajalugu FDA

Kõhukinnisus, krooniline laktoos, Amitiza, Movantik, Relistoriga, MoviPrep, GoLYTELY, Generlac, linaclotide

Ärritatud soole sündroom dicyclomine, Bentyl, Amitiza, hüostsamiini, Metamucil®, Levsin Librax, teeleht

Kõhukinnisus MiraLax, Colace, docusate, senna, magneesiumoksiid, polüetüleenglükool 3350, Amitiza, Metamucil®

Linzess kõrvaltoimed

Linzess (linaclotide)