Lioresal®

Therapeutic Klass: Skeleti lihaslõõgasti, tsentraalselt toimivate

Kasutab Lioresal®

Keemiline Klass: Gamma-aminovõihape (klass)

Baclofen toimib kesknärvisüsteemis (KNS) toota selle lihasrelaksanttia mõjusid. Selle tegevuse kesknärvisüsteemile võivad põhjustada ka mõned ravimi kõrvaltoimeid. Baclofen võib kasutada ka leevendada teisi haigusi määrab arst.

See ravim on saadaval ainult arsti retsepti.

Kui ravim on heaks kiidetud turustamise konkreetseks kasutuseks kogemused võivad näidata, et see on kasulik ka teisi terviseprobleeme. Kuigi see kasutamine ei kuulu toote märgistamist, baklofeen kasutatakse teatud patsientidel kolmiknärvi neuralgia (raske põletamine või lõikavat valu mööda närvide näol); nimetatakse ka ” tic douloureux. ”

Otsustades kasutada meditsiinis, riskid ravimi võtmist tuleb kaaluda hea ta teeb. See on otsus, mida ja siis arst teeb. Sel meditsiini, tuleks kaaluda järgmist

Rääkige oma arstile, kui teil on kunagi olnud mingeid erilisi või allergiline reaktsioon ravimi või mis tahes muid ravimeid. Samuti rääkige oma tervishoiutöötajat, kui teil on mingeid muid allergiaid, näiteks toidule, värvained, säilitusained, või loomi. Sest käsimüügiravimite tooteid, lugeda etikett või pakend koostisained hoolikalt.

Uuringud selle ravimi kohta on tehtud ainult täiskasvanud patsientidel, ja ei ole mingit konkreetset teavet võrrelda kasutamine baklofeen lastel kasutamiseks teistes vanuserühmades.

Enne Kasutades Lioresal®

Kõrvaltoimed nagu hallutsinatsioonid, segasus või vaimse depressiooni, teiste tuju või vaimse muutused ja raske uimasus võib olla eriti tõenäoline eakatel patsientidel, kes on tavaliselt tundlikumad kui nooremad täiskasvanud mõju baklofeen.

Uuringud naistel näitavad, et see ravim tekitab minimaalne risk imikule, kui rinnaga toitmise ajal kasutada.

Kuigi teatud ravimeid ei tohi kasutada koos üldse, muudel juhtudel kahte erinevat ravimit võib kasutada koos, kuigi interaktsiooni võivad esineda. Sellistel juhtudel võib arst annust muuta või muud ettevaatusabinõud võib olla vajalik. Kui te kasutate seda ravimit, eriti oluline on see, et teie tervishoiutöötaja teavad, kui te kasutate mõnda allpool nimetatud ravimitest. Sõna koostoimeid on valitud tuginedes nende potentsiaalset tähtsust ning ei pruugi kõik hinnas.

Kasutades seda ravimit mis tahes järgmist ravimit ei ole soovitatav, kuid võib olla vajalik teatud juhtudel. Kui mõlemad ravimid on ette nähtud kokku, võib teie arst muuta ravimi annust või kui tihti te kasutate üks või mõlemad ravimid.

Teatud ravimid ei tohiks kasutada või umbes samal ajal söömist või söömine teatud liiki toitu, sest koostoimed. Kasutades alkoholi ja tubakatoodete teatud ravimid võivad põhjustada ka interaktsioonide toimumist. Arutage oma tervishoiutöötaja kasutamine ravimi koos toidu, alkoholi või tubakat.

Esinemine teisi terviseprobleeme võivad mõjutada selle ravimi kasutamise kohta. Veenduge, et te rääkima oma arstile, kui teil on mingeid muid terviseprobleeme, eriti

See osa annab teavet nõuetekohase kasutamise mitmeid tooteid, mis sisaldavad baklofeen. See ei pruugi olla omased Lioresal®. Palun lugege hoolikalt.

Annus seda ravimit on erinev erinevatel patsientidel. Järgige oma arsti korraldusi või juhiseid etiketil. Järgnev informatsioon on ainult keskmine annustest. Kui teie annus on erinevad, ei muuda see, kui arst teile seda teha.

Summa ravim, mis te võtate sõltub tugevus ravimit. Samuti annuste arvu võtate iga päev vaheline aeg annustes ja pika aja jooksul ravimi võtmist sõltub meditsiiniline probleem, mille te kasutate ravimit.

Kui te unustate selle ravimi annuse võtmata, võtke see niipea kui võimalik. Kui on peaaegu aeg võtta järgmist annust, ärge vahelejäänud annust ja jätkake tavalise raviskeemi. Ärge võtke kahekordset annust.

Hoidke seda ravimit hoitakse suletud anumas toatemperatuuril, eemal kuumuse, niiskuse ja otsese valguse kätte. Hoidke külmumise eest.

Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Ärge hoidke aegunud ravimid või ravimid ei ole enam vaja.

Ärge äkki lõpetate ravimi võtmise. Soovimatu mõju võib tekkida, kui ravi järsu lõpetamise. Kontrollige koos oma arstiga, et parim viis vähendada järk-järgult kogus võtate enne ravi täielikku lõpetamist.

Ravim suurendab alkoholi mõju ja teiste kesknärvisüsteemi pärssivate (ravimid, mis aeglustavad närvisüsteemi, võib tekkida unisus). Mõned näited kesknärvisüsteemi pärssivate on antihistamiinikumid või ravim heinapalavik, muu allergia või nohu, rahustid, rahustid või unerohud; retsepti valuvaigisteid või narkootikumide; barbituraadid krampide-; teiste lihaslõõgastid või anesteetikumid, sealhulgas mõned anesteetikumidele . Kontrollige koos oma arstiga enne mis tahes eespool, kui te kasutate baklofeen.

Ravim võib põhjustada uimasust, pearinglust, nägemishäireid või kohmakus või tasakaaluhäired mõned inimesed. Veenduge, et te teate, kuidas te reageerite sellele ravimit enne sõidad, masinate või midagi muud, mis võib olla ohtlik, kui te ei ole tähelepanelik, hästi koordineeritud ja nägema hästi.

Sest diabeetikutel

Koos selle tarvis mõju, ravim võib põhjustada mõningaid soovimatuid tagajärgi. Kuigi mitte kõik need kõrvaltoimed võivad ilmneda, kui nad võivad vajada arstiabi.

Õige kasutamine baklofeen

Pöörduge arsti poole niipea kui võimalik, kui mõni järgmistest kõrvaltoimetest tekib

Mõned kõrvaltoimed võivad ilmneda, et tavaliselt ei ole vaja arsti poole. Need kõrvaltoimed võivad ära minna ravi ajal kui keha kohaneb meditsiinis. Ka teie tervishoiutöötaja võib olla võimalik öelda teile, kuidas vältida või vähendada mõned neist kõrvaltoimetest. Pöörduge tervishoiutöötaja kui mõni järgmistest kõrvaltoimetest jätkata või on tüütu, või kui teil on küsimusi nende kohta

Kui olete selle ravimi kasutamist lõpetada, võib see ikkagi tekitada mõned kõrvaltoimed, mis vajavad tähelepanu. Selle aja jooksul, pöörduge oma arsti poole, kui te märkate järgmisi kõrvaltoimeid

Teised kõrvaltoimed ei ole nimetatud esineda ka mõned patsiendid. Kui märkate muid toimeid, kontrollige oma tervishoiutöötajaga.

Saadavus Rx ainult retsepti

Rasedus C-kategooria riski ei saa välistada

Ettevaatusabinõud kasutamise ajal Lioresal®

CSA Ajakava N Mitte ravimi kontrollitud

Kinnitamine Ajalugu Kalender Drug ajalugu FDA

Lihasspasmid cyclobenzaprine, Soma, baklofeen, flekseriil, diasepaam, tisanidiiniga

Kõõrkaelsuse baklofeen, Botox, Xeominiga onabotulinumtoxinA, Dysport, Myobloc

Lihastõmblused baklofeen

Krooniline spastilisuse baklofeen, Botox, dantroleenist, dantrium, Gablofen, onabotulinumtoxinA

Lioresal® kõrvaltoimed

Lioresal® (baklofeen)