liotüroniin

In eutüreoidsetel patsientidel annuseid vahemikus päev hormonaalsed nõuded on ebaefektiivne kehakaalu alandamiseks. Suuremad annused võivad tekitada rasket või isegi eluohtlikke toksilisuse nähte, eriti kui seda kasutatakse koos adrenomimeetilised amiinid nagu need, mida kasutatakse nende anorektilise toime.

Kasutab liotüroniin

Therapeutic Klass: Kilpnäärme täienduse

Liotüroniin kasutatakse ka mõned meditsiinilised analüüsid, mis aitavad diagnoosida probleeme kilpnääre.

liotüroniin on saadaval ainult arsti retsepti.

Otsustades kasutada meditsiinis, riskid ravimi võtmist tuleb kaaluda hea ta teeb. See on otsus, mida ja siis arst teeb. Sest liotüroniin järgmine tuleks kaaluda

Rääkige oma arstile, kui teil on kunagi olnud mingeid erilisi või allergiline reaktsioon liotüroniin või mis tahes muid ravimeid. Samuti rääkige oma tervishoiutöötajat, kui teil on mingeid muid allergiaid, näiteks toidule, värvained, säilitusained, või loomi. Sest käsimüügiravimite tooteid, lugeda etikett või pakend koostisained hoolikalt.

Vastavad uuringud läbi kuni tänaseni ei ole näidanud pediaatria-spetsiifilisi probleeme, mis piiravad aga liotüroniin lastel.

Vastavad uuringud läbi kuni tänaseni ei ole näidanud geriaatria-spetsiifilisi probleeme, mis piiravad aga liotüroniin eakatel. Kuid eakatel patsientidel on suurem tõenäosus on vanusega seotud neeru- või südameprobleemid, mis võivad vajada annust korrigeerida patsientidel liotüroniin.

Enne Kasutades liotüroniin

Puuduvad adekvaatsed uuringud naistel määramise imiku risk, kui kasutate seda ravimit rinnaga toitmise ajal. Kaalutakse võimalikku kasu ja võimalikke riske enne seda ravimit rinnaga toitmise ajal.

Kuigi teatud ravimeid ei tohi kasutada koos üldse, muudel juhtudel kahte erinevat ravimit võib kasutada koos, kuigi interaktsiooni võivad esineda. Sellistel juhtudel võib arst annust muuta või muud ettevaatusabinõud võib olla vajalik. Kui te võtate liotüroniin, eriti oluline on see, et teie tervishoiutöötaja teavad, kui te kasutate mõnda allpool nimetatud ravimitest. Sõna koostoimeid on valitud tuginedes nende potentsiaalset tähtsust ning ei pruugi kõik hinnas.

Kasutades liotüroniin mis tahes järgmiste ravimitega võib põhjustada suurenenud risk teatud kõrvaltoimeid, kuid kasutades mõlemad ravimid võivad olla parim ravi teile. Kui mõlemad ravimid on ette nähtud kokku, võib teie arst muuta ravimi annust või kui tihti te kasutate üks või mõlemad ravimid.

Teatud ravimid ei tohiks kasutada või umbes samal ajal söömist või söömine teatud liiki toitu, sest koostoimed. Kasutades alkoholi ja tubakatoodete teatud ravimid võivad põhjustada ka interaktsioonide toimumist. Arutage oma tervishoiutöötaja kasutamine ravimi koos toidu, alkoholi või tubakat.

Esinemine teisi terviseprobleeme võib mõjutada kasutamise liotüroniin. Veenduge, et te rääkima oma arstile, kui teil on mingeid muid terviseprobleeme, eriti

liotüroniin tavaliselt tuleb võtta kogu ülejäänud elu. Ärge lõpetage liotüroniin või muuta oma annuseid ilma arstiga. See võib võtta mitu nädalat, enne kui hakkate märkama sümptomite paranemiseni.

Annus liotüroniin on erinev erinevate patsientide puhul. Järgige oma arsti korraldusi või juhiseid etiketil. Järgnev informatsioon on ainult keskmine annuste liotüroniin. Kui teie annus on erinevad, ei muuda see, kui arst teile seda teha.

Summa ravim, mis te võtate sõltub tugevus ravimit. Samuti annuste arvu võtate iga päev vaheline aeg annustes ja pika aja jooksul ravimi võtmist sõltub meditsiiniline probleem, mille te kasutate ravimit.

Kui te unustate annuse liotüroniin, võtke see niipea kui võimalik. Kui on peaaegu aeg võtta järgmist annust, ärge vahelejäänud annust ja jätkake tavalise raviskeemi. Ärge võtke kahekordset annust.

Hoidke seda ravimit hoitakse suletud anumas toatemperatuuril, eemal kuumuse, niiskuse ja otsese valguse kätte. Hoidke külmumise eest.

Küsige tervishoiutöötaja, kuidas sa peaksid visata mõnda ravimit te ei kasuta.

Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Ärge hoidke aegunud ravimid või ravimid ei ole enam vaja.

On väga oluline, et teie arst kontrollida oma korrapäraseks külastused. See võimaldab oma arstiga, et näha, kas ravim on töökorras ja otsustada, kas te peate jätkama seda võtta. Vere- ja uriinianalüüsid on vaja kontrollida soovimatuid tagajärgi.

Liotüroniin ei tohiks kasutada raviks rasvumise või selleks kehakaalu. liotüroniin on ebaefektiivne kehakaalu alandamiseks ja kui võtta suurem summa, see võib tekitada rohkem tõsiste haigusteni.

Kilpnäärme alatalitlus võib mõnikord põhjustada viljatust meestel ja naistel. Liotüroniin tohiks kasutada viljatusravi kui see on põhjustatud hüpotüreoidism.

Helistage oma arstile kohe, kui hakkate on valu rinnus, kiire või ebaregulaarne pulss, higistamine, soojuse talumatus, närvilisus või muu ebatavalise meditsiiniline seisund.

Diabeediga patsientidel, see on väga oluline, et teil jälgida teie vere või uriini suhkrusisaldust nagu arst on teile öelnud. Pöörduge arsti poole, kui te märkate muutusi oma veresuhkru taset.

Õige kasutamine liotüroniin

Ajutine juuste võivad ilmneda esimese paari kuu liotüroniin ravi. Küsi oma arstilt selle kohta, kui teil on mingeid probleeme.

Koos selle tarvis mõju, ravim võib põhjustada mõningaid soovimatuid tagajärgi. Kuigi mitte kõik need kõrvaltoimed võivad ilmneda, kui nad võivad vajada arstiabi.

Hankige erakorralist abi kohe, kui mõni järgmistest üledoosi sümptomite

Teised kõrvaltoimed ei ole nimetatud esineda ka mõned patsiendid. Kui märkate muid toimeid, kontrollige oma tervishoiutöötajaga.

Saadavus Rx ainult retsepti

Rasedus kategooria Uuringud näitavad mingit ohtu

Ettevaatusabinõud kasutamise ajal liotüroniin

CSA Ajakava N Mitte ravimi kontrollitud

Kinnitamine Ajalugu Kalender Drug ajalugu FDA

Kilpnäärme alatalitlus, olles Kilpnäärme eemaldamine türoksiini, Synthroid, Levoxyl, Armour kilpnääre, Cytomel, Tirosint

Kilpnäärme supressioon Test türoksiini, Synthroid, Levoxyl, Cytomel, Tirosint, Levothroid

TSH supressioon türoksiini, Synthroid, Levoxyl, Armour kilpnääre, Cytomel, Tirosint

Myxedema Cytomel, Triostat

liotüroniin kõrvaltoimed

liotüroniin