lisamine raviskeemi

Therapeutic Klass: Hüpoglükeemia

Kasutab lisamine raviskeemi

Farmakoloogilise Klass: Dipeptidüülpeptidaas IV inhibiitor

Õige toitumine on esimene samm juhtimisel 2. tüüpi diabeet, kuid sageli ravimeid on vaja aidata oma keha. Linagliptiin aitab kontrollida veresuhkru taset, suurendades organismi ained, mis muudavad kõhunääre vabastada rohkem insuliini. See näitab ka maksa lõpetavad suhkur (glükoos), kui on liiga palju suhkrut veres.

Linagliptiin ei aita patsientidel, kellel on insuliinsõltuv või 1. tüüpi diabeediga, sest nad ei tooda insuliini kõhunääre. Kõrge veresuhkur on parim kontrollitud insuliinisüstidega nendel patsientidel.

lisamine raviskeemi saab kasutada ainult arsti retsepti.

Otsustades kasutada meditsiinis, riskid ravimi võtmist tuleb kaaluda hea ta teeb. See on otsus, mida ja siis arst teeb. Sest lisamine raviskeemi, siis tuleks kaaluda järgmist

Rääkige oma arstile, kui teil on kunagi olnud mingeid erilisi või allergiline reaktsioon lisamine raviskeemi või mis tahes muid ravimeid. Samuti rääkige oma tervishoiutöötajat, kui teil on mingeid muid allergiaid, näiteks toidule, värvained, säilitusained, või loomi. Sest käsimüügiravimite tooteid, lugeda etikett või pakend koostisained hoolikalt.

Vastavad uuringuid ei ole läbi viidud suhe vanus mõju lisamine raviskeemi lastel. Ohutus ja efektiivsus ei ole kindlaks tehtud.

Enne Kasutades lisamine raviskeemi

Vastavad uuringud läbi kuni tänaseni ei ole näidanud geriaatrilise-spetsiifilisi probleeme, mis piirab kasulikkust lisamine raviskeemi eakatel.

Puuduvad adekvaatsed uuringud naistel määramise imiku risk, kui kasutate seda ravimit rinnaga toitmise ajal. Kaalutakse võimalikku kasu ja võimalikke riske enne seda ravimit rinnaga toitmise ajal.

Kuigi teatud ravimeid ei tohi kasutada koos üldse, muudel juhtudel kahte erinevat ravimit võib kasutada koos, kuigi interaktsiooni võivad esineda. Sellistel juhtudel võib arst annust muuta või muud ettevaatusabinõud võib olla vajalik. Kui te võtate lisamine raviskeemi, on eriti tähtis, et teie tervishoiutöötaja teavad, kui te kasutate mõnda allpool nimetatud ravimitest. Sõna koostoimeid on valitud tuginedes nende potentsiaalset tähtsust ning ei pruugi kõik hinnas.

Kasutades lisamine raviskeemi mis tahes järgmist ravimit ei ole soovitatav, kuid võib olla vajalik teatud juhtudel. Kui mõlemad ravimid on ette nähtud kokku, võib teie arst muuta ravimi annust või kui tihti te kasutate üks või mõlemad ravimid.

Kasutades lisamine raviskeemi mis tahes järgmiste ravimitega võib põhjustada suurenenud risk teatud kõrvaltoimeid, kuid kasutades mõlemad ravimid võivad olla parim ravi teile. Kui mõlemad ravimid on ette nähtud kokku, võib teie arst muuta ravimi annust või kui tihti te kasutate üks või mõlemad ravimid.

Teatud ravimid ei tohiks kasutada või umbes samal ajal söömist või söömine teatud liiki toitu, sest koostoimed. Kasutades alkoholi ja tubakatoodete teatud ravimid võivad põhjustada ka interaktsioonide toimumist. Arutage oma tervishoiutöötaja kasutamine ravimi koos toidu, alkoholi või tubakat.

Esinemine teisi terviseprobleeme võib mõjutada kasutamise lisamine raviskeemi. Veenduge, et te rääkima oma arstile, kui teil on mingeid muid terviseprobleeme, eriti

Võtke lisamine raviskeemi täpselt nii nagu arst. Ärge võtke rohkem see, ärge võtke seda sagedamini, ja ärge võtke seda kauem, kui arst on tellitud. Selleks võib suurendada võimalikke kõrvaltoimeid.

lisamine raviskeemi tavaliselt kaasas ravimi juhendis. Lugege ja järgige neid juhiseid hoolikalt. Küsige oma arstilt, kui teil on mingeid küsimusi.

Järgige hoolikalt erilist söömisharjumused oma arsti saatis sulle. See on kõige olulisem osa kontrollida oma diabeet, ja on vajalik juhul, kui ravim on korralikult tööle. Teostada regulaarselt ning kontrollida veresuhkru või uriinis vastavalt juhendile.

Linagliptiin võib võtta koos toiduga või ilma.

Annus linagliptiini on erinev erinevate patsientide puhul. Järgige oma arsti korraldusi või juhiseid etiketil. Järgnev informatsioon on ainult keskmine annuste lisamine raviskeemi. Kui teie annus on erinevad, ei muuda see, kui arst teile seda teha.

Summa ravim, mis te võtate sõltub tugevus ravimit. Samuti annuste arvu võtate iga päev vaheline aeg annustes ja pika aja jooksul ravimi võtmist sõltub meditsiiniline probleem, mille te kasutate ravimit.

Kui te unustate annuse lisamine raviskeemi, võtke see niipea kui võimalik. Kui on peaaegu aeg võtta järgmist annust, ärge vahelejäänud annust ja jätkake tavalise raviskeemi. Ärge võtke kahekordset annust.

Hoidke seda ravimit hoitakse suletud anumas toatemperatuuril, eemal kuumuse, niiskuse ja otsese valguse kätte. Hoidke külmumise eest.

Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Ärge hoidke aegunud ravimid või ravimid ei ole enam vaja.

Küsige tervishoiutöötaja, kuidas sa peaksid visata mõnda ravimit te ei kasuta.

Õige kasutamine linagliptiini

On väga oluline, et teie arst kontrollida oma korrapäraseks külastused veenduda, et lisamine raviskeemi töötab korralikult. Vere- ja uriinianalüüsid võib olla vajalik, et kontrollida soovimatute mõjude.

Pankreatiit võib tekkida, kui te kasutate lisamine raviskeemi. Pöörduge kohe arsti poole, kui teil on ootamatu ja tugev kõhuvalu, külmavärinad, kõhukinnisus, iiveldus, oksendamine, isutus, palavik, või peapööritus.

lisamine raviskeemi võib põhjustada hüpoglükeemiat (madal veresuhkru tase). Madal veresuhkur võib tekkida ka siis, kui sa edasi lükata või jäta eine või suupiste, kasutada rohkem kui tavaliselt, juua alkoholi, ei saa süüa, sest iiveldus või oksendamine, teatud ravimite või võtta lisamine raviskeemi teiste suhkurtõve ravim (nt glimepiriidi, glipisiidi gliburiid). Sümptomid madala veresuhkru tuleb ravida, enne kui nad põhjustada minestavad (teadvusetus). Inimesed tunnevad erinevaid sümptomeid madala veresuhkru taset. On oluline, et te õppida, millised sümptomid siis tavaliselt on nii, saab ravida kiiresti.

Sümptomid madala veresuhkru hulka: ärevus, käitumise muutused sarnanevad purjus, nägemishäired, külm higi, segadus, jahe kahvatu nahk, raskusi mõtlemine, unisus, suurenenud isu, kiire pulss, peavalu, et jätkata, iiveldus, närvilisus, hirmuunenäod, rahutu uni, värisemine, segane kõne või ebatavaline väsimus või nõrkus.

Kui sümptomid madala veresuhkru esine, siis sööge glükoosi tablette või geeli, maisisiirup, mett või suhkrut kuubikuteks või juua mahla, mitte-dieet karastusjooke või suhkrut vees lahustunud. Samuti kontrollige oma veresuhkru taset. Glükagooni on ravim, mida kasutatakse hädaolukorras, kui rasked sümptomid, nagu krambid (tõmblused) või teadvusetus tekkida. Kas glükagooni komplekt saadaval koos süstla ja nõela, ja teame, kuidas seda kasutada. Liikmed oma pere peaks teadma, kuidas kasutada glükagooni.

Hüperglükeemia (kõrge veresuhkur) võib tekkida, kui te ei võta piisavalt või jätke annus ravimit, söövad või ei järgi oma dieedi kava, on palavik või infektsioon, või ei kasuta nii palju kui tavaliselt.

Sümptomid kõrge veresuhkru hulka: ähmane nägemine, unisus, suukuivus, punetav kuiv nahk, puu-like hinge lõhn, suurenenud urineerimine (sagedus ja kogus), isutus, unisus, kõhuvalu, iiveldus või oksendamine, väsimus, rahutu hingamine (kiire ja sügav), teadvusetus (minestanud) või ebatavaline janu.

Kui sümptomid kõrge veresuhkru esine, kontrollida oma veresuhkru taset ja siis helistada oma arsti juhiseid.

Ettevaatusabinõud Kuigi Kasutades lisamine raviskeemi

Tegemist võib olla aeg, mil sa pead hädaabi jaoks probleem tingitud Teie diabeeti. Sa pead olema valmis neid hädaolukorras. See on hea mõte kanda meditsiinilise tuvastamise (ID) käevõru või kaela kett üldse korda. Samuti viib ID-kaardi rahakoti või rahakott, mis ütleb, et teil on diabeet nimekirja kõik oma ravimid.

Ärge võtke teisi ravimeid, kui need pole arstiga nõu pidama. See hõlmab retsepti või nonprescription (üle leti [OTC]) ravimite ja taimsete või vitamiine.

Koos selle tarvis mõju, ravim võib põhjustada mõningaid soovimatuid tagajärgi. Kuigi mitte kõik need kõrvaltoimed võivad ilmneda, kui nad võivad vajada arstiabi.

Pöörduge arsti poole, kui mõni järgnevatest kõrvaltoimetest

Mõned kõrvaltoimed võivad ilmneda, et tavaliselt ei ole vaja arsti poole. Need kõrvaltoimed võivad ära minna ravi ajal kui keha kohaneb meditsiinis. Ka teie tervishoiutöötaja võib olla võimalik öelda teile, kuidas vältida või vähendada mõned neist kõrvaltoimetest. Pöörduge tervishoiutöötaja kui mõni järgmistest kõrvaltoimetest jätkata või on tüütu, või kui teil on küsimusi nende kohta

Teised kõrvaltoimed ei ole nimetatud esineda ka mõned patsiendid. Kui märkate muid toimeid, kontrollige oma tervishoiutöötajaga.

lisamine raviskeemi kõrvaltoimed

lisamine raviskeemi

Saadavus Rx ainult retsepti

Rasedus B-kategooria pole tõestatud risk inimestele

CSA Ajakava N Mitte ravimi kontrollitud

Kinnitamine Ajalugu Kalender Drug ajalugu FDA

Diabeet tüüp 2 metformiin, aspartinsuliinist, glipisiidravi, Januviaga, glimepiriidi, Victoza’ga, Lantus, gliburiidi, pioglitasoon, Invokana, Tradjenta, GLUCOPHAGE Janumet’is Actos, Levemiri Novolog, Humalog, amarüül, Farxiga, ONGLYZAga, Welchol, GLUCOTROL, Trulicity sitagliptiin Bydureon