Maitsetaimed, vitamiinid ja toidulisandid kasutatakse suurendada Mood

Mood probleeme, sealhulgas depressioon ja bipolaarne häire, ei ole naljaasi. Rohkem kui 20 miljonit täiskasvanut on meeleoluhäire ja 40 miljonit ärevushäire. Ja need numbrid ei sisalda keskmine Liiga murehtija või isik, kes kannatab aeg-ajalt hooaeg blues.

Antud statistika, siis pole ime, et paljud inimesed otsivad meeleolu toidulisandeid või muid tuju tõstvate alternatiive narkootikume.

“Sest nii paljud inimesed, antidepressantidega kas lakkab töötamast või on liiga palju kõrvaltoimeid,” ütleb Henry Emmonsi, MD, psühhiaater Center for Vaimsus ja Healing Minnesota ülikooli. Emmonsi, autor keemia Joy: kolmeetapilise programmi ületamiseks Depressioon läbi Lääne Teadus ja Ida tarkus, näeb ravimeid oma patsientidele, kuid ta soovitab soojalt kasutamise ja toitumise kui füüsilise ravi depressiooni koos mõne suunatud meeleolu toidulisandeid.

Mis viib küsimusele: mis vitamiinid, ürdid, toidulisandeid ja elustiili muutused on parim tuju tõstjaid?

Ma kasutan kupong Ma osta poest brändi; Ma poes allahindlust kaupluses; Ma ei võta vitamiine või toidulisandeid

Eksperdid rääkisime ei jõudnud täieliku consensu; rohkem uuringuid on selgelt vaja küllaga võimalusi. Aga siin on lühike ülevaade mõnedest sagedamini täiendavate lähenemisviiside kasutatakse meeleolu probleeme.

Muidugi, kui teil on raske meeleolu probleeme arsti juurde – enne kui jõuavad tuju tõstjaid või toidulisandeid.

Üks kõige touted maitsetaimi kasutada suurendamiseks tuju on naistepuna, kollane lillkapsas taim, mis sisaldab palju keemilisi ühendeid, mis võivad olla ravimite toimet.

“Kuigi tõendid on segatud, on parem naistepuna kui teiste maitsetaimede,” ütleb Adriane Fugh-Berman, MD, dotsent, täiendav ja alternatiivne meditsiin magistriõppe programmi, TÜ füsioloogia ja biofüüsika Georgetowni ülikooli meditsiinikooli . Fugh-Bermani sõnul uuringutes USA on veidralt vähem positiivsed kui Saksamaal, kus see on laialdaselt ette.

SAMe (S-adenosüül-L-metioniin), saadud aminohappe ja saadaval ka valgu toidust, on teine ​​laialdaselt uuritud tujutõstva aine, mis on levinud Euroopas, Fugh-Berman ütleb.