neeruinfektsioon

Neer infektsioon (püelonefriit) on teatud tüüpi kuseteede infektsioon (UTI), mis tavaliselt algab teie kusiti või põie ja sõidab üles neerusid.

Neeru infektsioon nõuab kohest arstiabi. Kui ei ravita korralikult, neeru infektsioon võib jäädavalt kahjustada neerusid või bakterid võivad levida vereringesse ja põhjustada eluohtliku infektsiooniga.

Neer infektsioon ravi sisaldab tavaliselt antibiootikumide ja sageli vajab haiglaravi.

Märgid ja sümptomid neeru infektsioon võib sisaldada

Leppida oma arsti, kui teil on sümptomid, mis häirib teid. Samuti panna kui sa ravitakse kuseteede infektsioon, kuid oma märke ja sümptomeid ei ole paranenud.

Millal näha arsti

Raske neeru infektsioon võib põhjustada eluohtlikke tüsistusi. Pöörduge koheselt arsti poole, kui teil tekivad tüüpilised neeru infektsioon sümptomid koos verine uriin või iiveldus ja oksendamine.

Mida sa saad teha

Neer infektsioon tekib tavaliselt siis, kui bakterid satuvad oma kuseteede läbi toru, mis viib uriin kehast (kusiti) ja hakkavad paljunema.

Bakterid infektsioon mujal keha võib ka levida vereringesse oma neerud. Neer infektsioon on ebatavaline läbi selle tee, kuid see võib juhtuda – näiteks kui sul on kunstlik ühine või südameklapi et nakatub.

Harva, neeru infektsioon tulemused pärast neeru operatsiooni.

Tegurid, mis suurendavad riski neeru infektsioon hulka

Mida ootate oma arsti

Ravimata neeru infektsioon võib põhjustada potentsiaalselt tõsiseid tüsistusi, nagu

Leppida oma perearsti või üldarsti kui teil on nähud ja sümptomid kuseteede infektsioon. Kui arst kahtlustab oma nakkus on levinud neerusid, siis võib nimetatud arst, kes ravib, mis mõjutavad kuseteede (uroloog).

Kuna kohtumiste saab lühidalt ja seal on sageli palju jahvatatud katmiseks, et see on hea mõte olema hästi ette valmistatud. Siin on mõned andmed, mis aitavad teil valmis, ja mida oodata oma arsti.

Neeru infektsioon, mõned põhilised küsimused pidage nõu oma arsti sisaldama

Ärge kartke küsida teistele küsimustele enne konsultatsiooni, nagu neid teile.

Antibiootikumid neeru infektsioon

Arst võib paluda teil mitmeid küsimusi, nagu

Arstid sageli diagnoosida neeru infektsioon, mis põhineb nähud ja sümptomid, nagu palavik ja seljavalu.

Kui arst kahtlustab teil on neeru infektsioon, siis võib paluda esitada uriiniproov testida bakterid, vere või mäda on uriinis. Arst võib saada ka vere kultuur – lab test, mis kontrollib bakterid või teiste organismide sisaldust veres. Muud testid võivad sisaldada ultraheli, kompuutertomograafia skaneerida või tüüpi röntgen nimetatakse urineerimine cystourethrogram.

Antibiootikumid on esimene rida ravi neeru infektsioon. Milline ravimite kasutamisel ja kui kaua sõltuvad oma tervisliku seisundi ja bakterid leidnud oma uriinianalüüs.

Tavaliselt sümptomaatiliseks neeru infektsioon hakata koristama mõne päeva jooksul pärast ravi alustamist. Kuid võib tekkida vajadus jätkata antibiootikume nädal või kauem. Võtke kogu antibiootikumide kuur arsti poolt soovitatud, et tagada infektsioon on täielikult kõrvaldada.

Sest raske neeru infektsioon, võib arst teile anda haiglasse. Ravi haiglas võib sisaldada antibiootikume, et saate läbi käsivarreveeni (intravenoosselt). Kaua sa haiglasse sõltub raskust oma seisundist.

Hospitaliseerimise raske neeru- infektsioonid

Korduv neeru infektsioonid võivad tuleneda aluseks meditsiiniline probleem, nagu struktuurne ebanormaalsus. Arst võib teid suunata neeru spetsialist (nefroloogi) või kuseteede kirurg (uroloog) hindamise jaoks kindlaks, kas uroloogiliste muutused võivad põhjustada teie infektsioonid. Sul võib vajada operatsiooni remondi struktuurne anomaalia.

Selleks, et vähendada ebamugavust, kui te toibuda neeru infektsioon, siis võib

Ravi korduva neeru infektsioon

Vähendada oma riski neeru infektsioon, võttes meetmeid, et vältida kuseteede infektsioonid. Naised, eriti, võib vähendada nende riski kuseteede infektsioonid, kui nad

külastada oma arsti