on depressioon tegur reumatoidartriit?

Reumatoidartriit ja depressiooni sagedamini esinevad koos. Kuigi see on teada, reumatoidartriidiga inimestel sageli ei näidata depressiooni, nii et see ei pruugi olla diagnoositud või töödeldud. Uuringud näitavad, et kui depressiooni esinev reumatoidartriidiga ei pöörata, raviks reumatoidartriidi ise võib olla vähem efektiivne.

On ebaselge, kas reumatoidartriidiga inimestel esineb rohkem depressiooni ja ärevuse tulemusena nende füüsilised sümptomid, või kui depressioon on iseenesest poolt põhjustatud sümptomit krooniline süsteemne põletik reumatoidartriit.

Teadlased usuvad, et inimesed, kellel oli depressioon enne algust reumatoidartriit võib olla vähem tundlik nende reumatoidartriidi ravi. Veel on vaja uurida, et määrata täpse seost igat liiki artriit ja depressioon. Ravimata depressioon reumatoidartriidiga inimestel võib põhjustada

Mida on teada, et inimesed, kellel on reumatoidartriit ja depressioon, mis esinevad koos paremini vastata ravi, kui mõlemad tingimused on adresseeritud. Kuigi erinevaid ravimeid võib ette reumatoidartriidi ja depressioon, paljud tegevused võivad olla abiks tegelemisel füüsilise ja emotsionaalse mõju mõlemad tingimused, nagu

Inimeste igasuguste artriit on suur risk depressiooni ja ärevust. Kui teil on diagnoositud reumatoidartriiti ja on depressioon või on mures depressiooni tekkeks, siis on oluline rääkida oma arstiga. Mis ravim, toetada ja isikliku tegevuskava, depressiooni ja reumatoidartriit on ravitavad tingimused.

koos

külastada oma arsti