Palavik faktid: kõrge temperatuur põhjused ja ravi

Palavik – mida tuntakse ka kõrge palavik või kõrgel temperatuuril – ei ole iseenesest haigus. See on tavaliselt sümptom seisundist, kõige sagedamini infektsioon.

Paistab väga sic; Kas unine või väga askeldama; Tal on nõrgenenud immuunsüsteem või muu meditsiiniline probleem; On seizur; Tal on muid sümptomeid nagu lööve, kurguvalu, peavalu, kaela jäikus, või kõrvavalu

Hammustuste kõige ämblikke ja putukaid, sealhulgas sääsed, kirbud, kärbsed, lutikad ja imilesti, on välimuselt sarnased ning tekitavad vähe ohtu. Tüüpiliselt putuka süsti süljes vedeliku või mürgi nahasse provotseerib väike, sügelev turse, mis kestab mõne tunni või päeva. Hammustab harva ohtlik, kuigi sääsed teatud maailma osades võib edastada haiguste nagu Lääne-Niiluse viirus, dengue, malaaria ja entsefaliit; Inimestele allergiline putukate või ämblik hammustab need …

Palavik üldiselt ei peeta ohtlikuks, kuid hüpertermia võivad põhjustada ohtlikke tõuseb kehatemperatuur. See võib olla tingitud äärmuslike temperatuuride seotud soojuse vigastusi nagu kuumarabandus, kõrvaltoimed teatud ravimid või ebaseaduslike uimastite ja insult. Hüpertermiaga keha ei suuda enam kontrollida kehatemperatuuri.

Lastel palavik, kaasas sümptomid nagu letargia, rahutus, isutus, kurguvalu, köha, kõrvavalu, oksendamine ja kõhulahtisus on oluline vahendada oma arstiga.

Vastavalt Academy of Pediatrics, kui sul on laps alla 4 kuu vanuse rektaalne temperatuur 100,4 F või üle, siis tuleb kohe helistada oma arstile või minge traumapunkti, sest see võib olla märk potentsiaalselt elu -threatening infektsioon. Ka helistage oma arstile või minge traumapunkti, kui igal lapsel on palavik üle 104 F. kõrge palavik võib põhjustada haigushooge väikelastele.

Helistage oma arstile kohe, kui teie lapsel on palavik ja

Helista arstile, kui palavik kestab kauem kui 1 päev lapsel vähem kui 2 aastat vana või kestab kauem kui 3 päeva laps vanuses 2 või vanemad.

Osa ajus hüpotalamus kontrollib kehatemperatuuri, mis varieerub tavaliselt kogu päeva jooksul normaalse temperatuuri 98,6 F.

Õietolmuhulkade ravi näpunäiteid ja palju muud.

See on midagi aevastama kell.