Parfüüm Allergia ja inomhus

Siit õhuvärskendajad ja puhastusvahendid keha peske teen lihtsalt peab olema, lõhnaaineid on kõikjal. Kuigi eesmärk on teha asju lõhn parem, kõik need lõhnad võivad põhjustada ka peavalu, lööve ja muud soovimatuid kõrvaltoimeid.

Aga isegi siis, kui nad ei näita klassikaline märke aroom allergia, paljud inimesed on vaevunud lõhnad kõik sama. Mitmes hiljutises uuringus ligi kolmandik inimesi küsitleti ütles, et nad olid ärritunud lõhnastatud tooteid kulunud teised inimesed. Üheksateist protsenti ütles, et nad said peavalu, hingamisraskus või muid probleeme alates õhuvärskendajad või deodorizers.

See ei ole üllatav, et lõhnaained võivad põhjustada reaktsioone nii palju inimesi. On hinnatud, et enam kui 3000 kasutatakse kemikaale moodustavad lõhnaained, mis on leitud igapäevased isiklikud, kosmeetika ja puhastamine objekte.

Mõned neist kemikaale on seotud tervise probleemid, sealhulgas sigimisprobleemidega ja astma. Ftalaadid näiteks on vastuoluline perekonda kemikaale, mis võivad efekti jäljendamiseks hormoonid kehas. Nad on sageli lisatud lõhnaaineid, mis aitavad lõhnad kestab kauem.

Aga see ei ole lihtne teada, mis tooteid paned oma keha ja kasutada oma kodu ja riided lõhnavad paremini. FDA ei nõua tootjad avalikustada konkreetseid koostisained lõhna. Nad kasutavad kõike mõiste “aroom” on silt, mis võib sisaldada eeterlikud õlid, sünteetika, lahustid ja fixatives.

FDA ei rutiinselt testida lõhnaained, kui on toimunud teatud tarbija või tervise muret eeskätt koostisosi. Selle asemel, vastutus on toote valmistaja kasutada koostisaineid, mis on ohutud.