Peavalu ja migreen Trigger: Ilm

Peavalu spetsialistid on endiselt hargnemist saladused migreeni ja teiste peavalu. Enamik usuvad tegurite kombinatsioon, geneetika, et neurovaskulaarses tasakaaluhäireid ajus, oma roll.

Kui te olete rase, olete kahtlemata tekkinud uued valud. Kui sa oled ka üks miljonitest rasedate, kes kogevad migreeni, siis võib olla hea meel tõdeda, et rasedus leevendab migreeni sümptomid paljud naised. Aga isegi kui see ei ole teie jaoks, on käesoleva artikli teave aitab teil toime tulla.

Küsitluses National Peavalu Foundation, peavalu kannatajatele anti nimekiri 16 võimaliku käivitab. Seejärel paluti järjestab need selle järgi, mida tavaliselt tõi oma migreeni ja teiste peavalu. Kolm iga neljas vastanutest ütles, et ilm vallandas oma peavalu. Konkreetsed ilm vallandab hulka

Allpool on ühine keskkonna vallandab peavalu uuringuga hõlmatud ja inimeste osakaal, kes identifitseerida neid käivitab. Inimesed on tihti rohkem kui üks laukaisimia oma peavalu. Mitu, kui üldse, need tegurid käivitada oma peavalu?

Enamus osalejatest teatas, et nende keskkonna vallandab hoidnud neid osalemast nende normaalset sportima. Nad ütlesid, et nad saaksid jäi eemale kohtadest, mis võivad olla suitsu õhus, nagu restoranid või baarid.

Nagu varem märgitud, on teooria, et peavalu vallandas äärmuslike ilmastikutingimuste on kaitsev või kaitsev, vastus, sest need viivad inimese otsima rohkem külalislahke keskkond.

Eksperdid usuvad, et inimesed, kes on sageli saanud peavalud on suurem tundlikkus keskkonna muutustele. Neil on ka madalam lävi valuaistinguid. Põhjus, nad kahtlustavad, et inimesed, kes on migreen on tõenäoline pärilik selle tundlikkus.

Uuring viidatud varasem leidis ka, et kaks kolmest peavalu põdejatele ei arutatud keskkonna vallandab oma arstid. Ligi pooled neist, kuigi oli vaevavad peavalud rohkem kui 20 aastat.