Peavalud / Migreen ja rasedus

Kui te olete rase, olete kahtlemata tekkinud uued valud. Kui sa oled ka üks miljonitest rasedate, kes kogevad migreeni, siis võib olla hea meel tõdeda, et rasedus leevendab migreeni sümptomid paljud naised. Aga isegi kui see ei ole teie jaoks, on käesoleva artikli teave aitab teil toime tulla.

Täpselt, mida põhjustab migreeni ei ole teada. Kuid migreeni tunduvad endaga kaasa muutusi närvi radu, neurochemicals ja verevoolu ajus.

Teadlased usuvad, et liialt põnevil ajurakke stimuleerida vabastamist kemikaale. Need kemikaalid ärritada veresoonte aju pinnast. See omakorda põhjustab veresoonte paisuda ja stimuleerida valuaistinguid.

Östrogeeni on arvatakse mängivat rolli migreeni. Sellepärast raseduse, menstruatsiooni ja menopausiga sageli muutma naise muster migreeni.

Neuromediaator serotoniin ka ilmselt olulist rolli migreeni.

Hormoonasendusravi muutused raseduse ajal ei ole ainus asi, mis võib vallandada migreeni. Enamik naisi on kombinatsioon käivitab. Näiteks stress, ebaregulaarne ning unepuudus võib kõik põhjustada migreeni. Ja midagi, mis vallandab migreeni ühel päeval, ei häiri sind üldse kõrval.

Mõned migreeni kesta paar tundi. Teised, kui ei ravita, võib kesta terve päev või isegi kaks. Migreen on üsna ettearvamatu. Niisiis, kui rasedus võib muuta need hullemaks üks naine, võivad nad kaovad sootuks teise.

Peavalu päevik ei lase teil jälgida oma eriti käivitab. See aitab teie arst otsustada, millist ravi toimib paremini, et leevendada oma spetsiifilisi sümptomeid. Samuti võib see aidata teil tunda muster, mis ütleb teile, mis vallandab vältida, kui oled rase.

Iga kord, kui on peavalu, kirjuta üles

Sage peavalu vallandab hulka