põhjustada kokkupuude näpunäiteid, et kaitsta oma last

Te võite võtta lihtsaid meetmeid, et vähendada oma lapse ohtu pliid kokkupuudet. Näiteks

Kontrolli oma maja. Majad on ehitatud enne 1978 tõenäoliselt sisaldada pliid. Professionaalne puhastamine, õige värvi stabiliseerimise meetodeid ja remonditööde tegemiseks tõestatud töövõtja võib vähendada plii kokkupuudet.

Ole kindel, et kaitsta oma perekonda ja asjad samas plii küsimusi tegeletakse. Enne kui osta koju, on see kontrollitud pliid. Enne sisse üürilepingu, küsi üürileandja umbes juhtima.

Kuidas kaitsta oma last plii kokkupuudet?

Hoidke lapsed välja potentsiaalselt saastunud aladel. Ära lase oma lapse lähedal vana aknad, vanad varikatused, pinnasega, mustuse kõrval vana kodus või piirkondades mõrasid või kooruv värv, samuti vana akna kitt, mis on ketendus või mõrasid.

Mida saab teha kodus

Kui võimalik, asetage mätas valdkondadele pinnasega või katta paljad laigud muru seeme, multši või puiduhake. Kui koju sisaldab mõrasid või kooruv värv, koristada kiibid kohe ja katta koorimine laigud kleeplint või võtke paber, kuni värv saab eemaldada.

Filtreerivad vett. Ioonvahetuse filtrid, pöördosmoosi filtrid ja destilleerimise saab tõhusalt kõrvaldada plii veest. Kui te ei kasuta filtrit ja elad vanemate kodus, joosta külma kraanivett 15 kuni 30 sekundit enne selle kasutamist.

Kasutage külma kraaniveega keetmiseks, joomine või teha beebi valem. Kuum vesi neelab viia kiiremini, kui seda teeb külma veega.

Vältida teatud laste tooteid ja mänguasju. Vältida osta nonbrand mänguasjad, vanad mänguasjad ja mänguasjad kasulikke kauplustes või era müüjad – kui te ei saa olla kindel, et mänguasjad on valmistatud ilma pliid või muid kahjulikke aineid.

Näpunäiteid tööl või mängida

Ära anna ehetest väikelastele. Kontrollige regulaarselt, plii meenutavad nimekirjade ning pidage meeles, et kaubandusliku tootmise testikomplektidega ei pruugi olla usaldusväärsed.

Ettevaatusabinõudest ümber kunstlik sportlik väljad. Ärge laske oma lapsele süüa kunstlik valdkonnas, ja hoida joomine konteinerid – kui seda ei kasutata – kotti või kaetud konteiner. Pärast lahkumist valdkonnas, on teie laps eemaldada tema riided ning muudavad need pahupidi vältida jälgimise saastunud tolmu mänguväljak.

Kui riietus ei ole võimalik kõrvaldada, on teie laps istub rätikuga või tekk autos. Saastunud riietus pesta, rätikud ja tekid eraldi. Kas teie laps ujuma vee ja seebiga pärast mängides valdkonnas.

Hoia kingad selga valdkonnas väljaspool oma kodu. Ideaalis eemaldada kõik kingad kui majja ja kulumise ei kingi sees või kasutada maja sussid siseruumides.

Ettevaatusabinõudest pärast tööd pliiga. Pärast tööpäeva pliid, muuta oma riideid ja jalanõusid ning käia duši all. Hoia saastunud riided tööpiirkonnas või peske tööriietus – eraldi – nii kiiresti kui võimalik.

Samuti pidage kasutatud materjalid hobid, mis võivad sisaldada pliid, nagu keraamika tegemine, eemal lastest ja piirkondades, kus nad veedavad aega.

Kui te arvate, et teie laps on kokku puutunud pliiga nõu oma lapse arstiga vereanalüüsi, et kontrollida juhtima.