Rasestumise pärast ravi lõpetamist Birth Control – Teema ülevaade

Aega kulub naise täis viljakust peale viimast rasestumisvastaseid varieerub iga naine ja sõltub rasestumisvastaseid meetod ta kasutab. Teie võime rasestuda järk-järgult väheneb vanemaks saades, alustades aastaselt 25. Halb tervis ja menstruaaltsükli häired võivad samuti vähendada oma viljakust. Pärast lõpetama igasugust rasestumisvastaseid, siis võib olla raskem aeg rasestumise lihtsalt sellepärast, et nad on vanemad kui siis, kui hakkasin kasutama rasestumisvastaseid.

Vastavalt Taskukohane Care Act, paljud tervisekindlustuse plaane annab tasuta naiste ennetavaid teenuseid, sealhulgas mammograafia, rasestumisvastaseid ja hästi naine külastused. Lisateave.

Haigekassa Center

Barjäärimeetodiga. Võite rasestuda järgmine kord, kui seksida, kui te lõpetate ükskõik barjäärimeetodit. Barjäärimeetodiga hulka diafragma, emakakaela kate, meeste kondoom, naiste kondoomi ja spermicidal vaht, käsn, geel, suposiidi ja film; Kombineeritud hormonaalsed meetodid. Nendeks meetoditeks tabletid, plaastrid ja rõngad. Need sisaldavad nii östrogeeni ja progestiini (sünteetiline progesterooni). Võite rasestuda kohe pärast lõpetamist regulaarselt annuse või väikeses annuses hormonaalseid rasestumisvastaseid. Umbes pooled naised rasestuda esimese 3 kuu jooksul pärast pillide kasutamise lõpetamist ning enamik naisi rasestuda 12 kuu jooksul pärast pillide kasutamise lõpetamist. Konkreetset teavet selle kohta, kuidas kiiresti naise viljakust naaseb pärast lõpetamist plaastrite või rõngad ei ole kättesaadav, kuigi eksperdid usuvad viivitus võib olla sarnane või lühem Pill; Ainult progestiini rasestumisvastaseid vahendeid. Nendeks meetoditeks on pillid, implantaat (näiteks Implanonist või Nexplanon), ning pall (nagu Depo- Provera). Implantaadiga, võite rasestuda kohe, kui see on eemaldatud. See võib võtta 3 kuni 18 kuud pärast viimast shot rasestuda. Ainult progestiini pill, mida nimetatakse ka “mini-pill,” ei tundu viivitada viljakust. Enamik naisi rasestuda 6 kuu jooksul pärast ravi lõpetamist mini-pill; Emakasisesed vahendid (IUDs). Nii vasest ESV ja hormonaalse ESV, viljakuse tagastab tavaliselt esimese menstruaaltsükli järgmised ESV eemaldamiseks.