Roheline Choices: Koostada Ostja juhend

Kohalikku päritolu toidu võib tähendada lihtsalt midagi-oma aias, oma maakonna, oma riik, 50 miili, 100 miili, 200 miili ja nii edasi. Paljud riigi etiketid (nt Colorado Uhke) mandaadi ainult, et toit on kasvatatud ja töödeldud riigi siseselt.

Tervist: Kohaliku päritoluga toiduained on sageli korjatakse siis, kui nad on küpsemad (kuna neil vähem aega reisida turg) ja võib olla rikkam toitaineid, sest sellest.

Eco-kasu: ostmine kohapeal saab säästa kütust (mida võiks kasutada transportida toitu kaugete vahemaade taha). Vastavalt Leopold Keskus säästva põllumajanduse Iowa State (www.leopold.iastate.edu), kui Iowans osta ainult 10 protsenti rohkem oma toidu seest oma riigis, see tooks kaasa nii palju kui 7,9 miljonit naela vähenemine süsihappegaasi aastas. Kuid uuringud välja Suurbritannia ja Uus-Meremaa viitab sellele, et teatud juhtudel, imporditud toidu võib olla keskkonnasõbralikum, sest nad on pärit riikidest, mis kasutavad lihtsamat tootmisviise (arvan: härg korvi versus traktor) või ökonoomsemate Transport süsteeme.

Kas see on reguleeritud? Ei.

Pea meeles: “Kohalik” ei tähenda tingimata talu on väike, orgaaniline või jätkusuutlik.

tervislik, maitsev retseptid, alates ja korralikult süüa ajakirja.

Kana, Chocolate, salatid, magustoidud, supp