Süda-Tervisliku toitumise – Teema ülevaade

Süda – tervisliku toitumise kava on täis toiduaineid, mis aitavad vähendada südamehaiguste riski, südameatakk ja insult. See plaan aitab teil jääda tervisliku kehakaalu ja hallata kolesterooli ja vererõhku. See on osa südame-tervislike eluviiside, mis sisaldab regulaarset tegevust ja ei suitseta.

Söö rohkem puu-ja köögivilju ning teiste suure kiudainerikast toitu; Vali toidud, mis on madala küllastunud rasvhapete, trans rasva ja kolesterooli; Süüa vähemalt kaks portsjonit kala nädalas. Rasvase kala, mis sisaldavad oomega-3 rasvhappeid, on parim. Need kalad hulka lõhe, makrell, järve forell, heeringas, tuunikala ja. Kui te ei saa süüa kala, siis saab ka omega-3 rasvu omega-3 muna, pähklid, linaseemned, ja rapsiõli; Piirata naatriumi, alkoholi ja suhkrut.

Südame- tervisliku toitumise on igaühe jaoks. See ei ole ainult inimestele, kellel on probleeme südamega või kellel on suur risk südame probleeme. Süda-tervisliku toitumise keskendub lisades rohkem tervislikku toitu oma plaani ja kärpeid toidud, mis ei ole nii head.

Kui sul on juba südame või veresoonte probleemid, nagu kõrge kolesteroolitase või kõrge vererõhk, konkreetsed söömine plaanid aitab teil hallata neid probleeme lahendada.

Süda Association avaldab südame-tervislik toitumine suunised kõikide täiskasvanute ja laste vanemad kui 2-aastastel.

Panna need juhised tegudeks, vaata

Kriips toitumine on hea valik neile, kes on kõrge vererõhk. DASH tähistab Dieet Approaches to Stop hüpertensioon. Hüpertensioon on kõrge vererõhk.

Abiks kriips dieet, vaadake

Et rohkem teada saada, näha proovi menüü DASH dieeti.

Mis toiduratsioonis paljud inimesed maailmas kava, teil nautida oma toitu, kuid vähem sööma. See plaan soovitab süüa palju puuvilju, köögivilju, täisteratooteid, ja madala rasvasisaldusega või rasvavaba piimatooted. Sa piirata või vältida küllastunud rasvu, transrasvu ja suhkrulisandita. Need suunised on Ameerika Ühendriikide Põllumajandusministeerium (USDA).

Lisateavet toiduratsioonis hea tervise juures.