Südamepuudulikkus-Mis suurendab riski

Teie risk, millel on südamepuudulikkus on suurem, kui teil on teatud riskifaktoreid. Riskitegur on midagi, mis suurendab teie võimalus, millel on eriline probleem.

Riskifaktorid südame isheemiatõbi ja südameinfarkti hulka suitsetamine, millel on kõrge kolesteroolitase, diabeet ja kelle perekonnas on esinenud südamehaigusi; Riskitegurid kõrge vererõhu hulka on ülekaalulised, on aktiivne, ja millel on perekonnas esinenud kõrget vererõhku; Riskifaktorid südameklapi haigus on kõrgem eluiga ning infektsioon valves.

Ei ole mingit ravi südamepuudulikkuse – ei ole veel niikuinii. Aga kui teil või kallimale on üks 5,8 miljonit paljud inimesed maailmas elavad südamepuudulikkus, isegi kui see on edenenud, siis peaks teadma, et lihtne eneseabi meetmeid võib tõhusalt aidata ohjeldada väsimus, õhupuudus, turse ja teised sümptomid; Lisaks parandada nende elukvaliteeti, südamepuudulikkusega patsientidel, kes tegelikkuses hea eneseabi on vähem tõenäoline, et likvideerida haiglas; “Südamepuudulikkus on progresseeruv haigus, kuid …

Risk südamepuudulikkuse tõuseb inimene saab vanemaks.