tähelepanekud inimesi, kes peavad HIV kontrolli all loomulikult

Elite kontrollerid: kes nad on ja mida nad võivad õpetada meid

Püüdlused Võtmed HIV kontroll

David esimest õppinud ta oli HIV 1986. “Ma muidugi eeldada, et ma oleksin surnud kaks või kõige rohkem kolme aasta,” meenutab ta. (See lugu kasutab pseudonüümi säilitada oma konfidentsiaalsuse.) Tema esimene seksuaalpartnerist AIDSi surnud umbes 1993 ning tema teine ​​partner on HIV-positiivne ja retroviirusevastaste ravimitega aastaid. David tähistatakse tema regulaarse 6 kuu tervisekontrolli tema “loteriipilet,” kunagi teada, millal viirus tingiksid haigus teda, sest see oli nii paljud teised.

Kakskümmend kaks aastat pärast tema diagnoosi, David ei ole arenenud HIV-ga seotud haiguse hoolimata ei võtnud ravimeid viirusega võidelda. Väärib märkimist, tema immuunsüsteem on püsinud terve oma.

viited

David on osa väikese grupi HIV-nakatunute-umbes 1 iga 3000-, kelle immuunsüsteem loomulikult ja püsivalt kontrollida viiruse. Ei ole ühtset määratlust, et inimesed nagu tema, kes on tuntud mitmel pikaajalise nonprogressors, eliit kontrollerid, eliit summutid, või HIV kontrollerid. Teadlased määravad üldiselt neid kui inimesi, kes väidavad mitte rohkem kui 50 eksemplari HIV milliliitri kohta (ml) vere jooksul vähemalt 1-2 aastat, vaatamata kunagi võtnud viirusevastaste ravimite. Mõned eliit kontrollerid on sisaldanud HIV sel madal aastakümneid. Seevastu kõige HIV-nakatunud inimestel on vahel 10,000 ja 1 miljon eksemplari HIV / ml, enne kui nad alustavad ravi. Mida kõrgem HIV, seda tõenäolisem on inimene areneb haigus ja edusammud AIDS.

Lisainformatsioon

Elite kontrollerid on väga meditsiini huvi. Nende immuunsüsteem võib teavitada disain HIV vaktsiini, mis pärsib viiruse replikatsiooni ja võib selguda, mis raku tegevust tuleks mõõta markerid edu osalejatele HIVi vaktsiini kliinilised uuringud.

Mark Connors, Dr. juht HIV-spetsiifiline immuunsus osakond theernment labor Immunoregulatsioon, on õppinud eliit kontrollerid 15 aastat esitleb vihjeid nende immuunsüsteem on. Ta kõigepealt kindlaks nende tähelepanuväärne üksikisikud ajal tema töö viirus-spetsiifilise immuunsuse 1990ndate alguses. Osalejate hulgas oma uurimuses sel ajal, “seal olid mõned inimesed, kes olid selle seletamatu kontrolli taset HIV,” meenutab ta. “Me kahtlustatakse, et nad olid kuidagi erinevad.” Katsetes spetsialiseeritud hiirtest, mis sisaldasid siirdatud inimese rakkudesse, kus HIV paljuneb, Dr. Connors ja tema kolleegid näitasid, et teatud immuunsüsteemi rakud HIV kontrollerid vahendatud kontrolli viiruse hiirtel. See leid oli tal keskenduda kindlaks, kuidas kontrollerite immuunsüsteemi rakke hoida viirus on lahe.

Alates sellest ajast on sajad teadlased-palju koostöös Dr. Connors-püüdnud paljastada mehhanism või mehhanismid taga HIV kontrolli. Enamik jõudnud järeldusele, et bioloogilisi omadusi eliit kontrollerid, mitte veidrus viirus, vastutavad. Aga nende tegurite tuvastamisel tööl on väga keeruline ülesanne, sest organite eliit kontrollerid tunduvad kasutada erinevaid kombinatsioone taktika suruda HIV.

Dr. Connors “rühm keskendub immuunsüsteemi rakud tuntakse CD8 + T-rakud, mida nimetatakse ka” killer “T-rakke. Kuna nende nimi tähendab, T-tapjarakud jälile nakatunud rakke ja neid hävitada. Meie keha on miljardeid T-tapjarakud, kuid vaid suhteliselt väike arv võib selgitada ühele konkreetsele haigusetekitajad mikroob.

Et mõista, ainulaadsus HIV-spetsiifiline killer T rakud eliit kontrollerid, Dr. Connors, töötajad arst Stephen Migueles, MD, ja nende kaastöötajate võrdlete immuunsüsteemi funktsioone kontrollerid immuunsüsteemi funktsioone kaks rühma krooniliselt HIV-nakatunud inimest kes ei suuda kontrollida viiruse looduslikult inimesed tuntud kui “progressors” või “mitte-kontrollerid.” Üks rühm progressors ei ole alustanud antiretroviirusravi, kui kohal on teine ​​grupp võtab retroviirusevastaste ravimite, mis on vähendanud oma viiruskoormus tasemele, need kontrollerid. Kõik need uuringus osalejad, sealhulgas David ja 49 muu eliit kontrollerid, tulevad theernment kogu riigis kord kuue kuu tervisekontrolli ja annetada valgete vereliblede ja plasma, vedel osa veres.

“See on tõesti rõõmustav, et leida uurimus ja inimesed, kes … [üritavad] aru saada mehhanism, mis toimub, mis võimaldab mul olla erinev,” ütleb David, kes õppinud uuringu läbi online chat kohta AIDS- keskendunud veebileht. (Vabatahtlikud edaspidi tööle.)

Kontrollerid ja ravimata progressors esialgu võrreldavas proportsioonis HIV-spetsiifiliste T-tapjarakud kogumassi suhtes T-rakkude arvu veres. Ometi kontrollerid dr. Connors ja Migueles õppinud, HIV-spetsiifiliste T-tapjarakud on ainulaadseid omadusi, mis võimaldavad neil hävitada HIV-nakatunud rakke.

Näiteks kontrollerid, korra HIV-spetsiifiliste killer T cell tuvastab HIV-nakatunud rakkude, killer T rakud kiiresti korrutada. In progressors, aga nad ei ole. Tegelikult kontrollerid on 20 korda rohkem HIV-spetsiifiliste T-tapjarakud kui ravida progressors.

Samuti juuresolekul HIV, kontrollerite HIV-spetsiifiliste T-tapjarakud tootmist suurendada molekuli nimetatakse perforiin et pokes augud HIV-nakatunud rakke, tekitades entryways teiste molekulidega, mis programmeerida nakatatud rakkude surma. See tõuke perforiini tootmist ei toimu progressors.

Peale selle, kui molekulid pinnal HIV-nakkusega CD4 + T-rakkude-peatoimetaja immuunsüsteemi rakud, mis HIV kasutab imiteerida ise kohalolev tükki peenestatud viirusvalgud immuunsüsteemile, HIV-spetsiifiliste T-tapjarakud enamiku kontrollerid koju piiratud arv valgu fragmente esitatud vaid üks molekul. Seevastu progressors “HIV-spetsiifiliste T-tapjarakud reageerida 15-20 erineva valgu fragmente esitatud erinevaid molekule CD4 + rakud, veel rohkem ei ole parem.

Lisaks killer T rakud kontrollerid kipuvad olema paremad “asja korraga” omadest progressors sest nad saadavad välja suuremat sorti keemiliste virgatsainete suuremates kogustes. See omadus on nn polüfunktsionaalsus.

Koostöös dr Connors rühma, Richard Koup, Dr., et immunoloogia labor on theernment Vaktsiin Research Center, mida eristab polüfunktsionaalsus nii killer T rakud ja CD4 + T-rakke. Huvitaval kombel Dr. Koup on leidnud polüfunktsionaalsus olla ühine joon mitmel viirusnakkuste poolt kontrollitava inimese immuunsüsteemi. “Mida rohkem polüfunktsionaalne oma T-rakke, seda parem viirus on kontrolli all,” ütleb ta, “või parem viirus on kontrolli all, seda rohkem polüfunktsionaalne oma T-rakke.” Rohkem teadusuuringuid on vaja kindlaks teha, kas polüfunktsionaalsus on põhjus või tagajärg madala viiruse taset.

Dr. Connors uurib ka põhjuslik vohamise T-tapjarakud ja nende kiirendatud tootmiseks perforiin-normaalne bioloogiline toime terve immuunsüsteemiga vastuseks patogeeni. Dr Connors rühma on näidanud, et kasutades HIV ravimeid, et vähendada progressors “viiruse taset sama punkt, et eliit kontrollerid ei stimuleeri HIV-spetsiifiline killer T rakud vohavad või teha rohkem perforiini. See näitab, et progressors “HIV-spetsiifiliste T-tapjarakud on defekt, mis püsib ka juuresolekul madal HIV. Aga mis tõendavad, et leviku HIV-spetsiifiliste T-tapjarakud ja nende nihutati-up tootmise perforiini tegelikult tõukejõuks HIV kontrolli on vaja rohkem uuringuid. Dr Connors ütleb, et tema rühm on tasapisi hakanud arenema loommudeleid testida seda hüpoteesi. Kui tal on võimalik tõestada põhjuslikku seost looma, tema töö on oletada, et stimuleerides killer T rakud vohavad ja suurendada tootmist perforiini võib olla osa retsepti vaktsiini või terapeutiline mis aitaks mõned inimesed säilitada madal HIV.

Paljud eliit kontrollerid vabatahtlikud uuringud sarnaselt Dr. Connors maik võimalus kaasa teaduslikule arusaamisele HIV ja AIDS. “See on üks kõige hämmastav asju, mida ma olen kunagi olnud seotud,” ütleb David, kes osalesid theernment uuring 2006. “Ma soovin, et ma oleksin saanud kaasata varem.” Mõned eliit kontrollerid on valmis minema nii kaugele kellel on seljaaju kraani või soolestiku kudede biopsia, mis aitavad HIV / AIDS teadlased uurida vastuseta küsimusi. Niipalju kui David on mures, “Ma olen lihtsalt väga hea meel, et on inimesi … kes on valmis pühendama oma elu seda teed teadus.”

Betts MR jt. HIV nonprogressors eelistatult säilitada väga funktsionaalne HIV-spetsiifiliste CD8 + T-rakke. Blood 107 (12): 4781-89 (2006).

Migueles SA ja Connors M. roll CD4 (+) ja CD8 (+) T rakkude kontrollimisel HIV-nakkus. Praegune nakkushaiguste Reports 4 (5): 461-67 (2002).

Migueles SA jt. HIV-spetsiifiliste CD8 + T-rakkude proliferatsiooni on ühendatud perforiin ekspressiooni ja seda hoitakse nonprogressors. Loodus immunoloogia 3 (11): 1061-1068 (2002).

Migueles SA jt. HLA-B * 5701 on väga seotud piiranguid viiruse replikatsiooni alagrupi HIV nakatunud pikaajalist nonprogressors. Proceedings of the National Academy of Sciences 97 (6): 2709-14 (2000).