teada oma veresuhkru numbrid: kasutada neid hallata diabeeti

Tea teie veresuhkru Numbrid: kasutada neid veresuhkrut

Kontroll veresuhkru taset, mida nimetatakse ka veresuhkru, on oluline osa diabeedi ravi. See abilehtedel ütleb teile

miks see aitab teil teada oma veresuhkru numbrid; kuidas kontrollida oma veresuhkru taset; Mis on eesmärk veresuhkru taset; Mis teha, kui tase on liiga madal või liiga kõrge; kuidas maksma need katsed

Teie veresuhkru numbrid näitavad, kui hästi teie diabeet on õnnestunud. Ja hallata oma diabeet tähendab, et teil on vähem võimalusi tõsiseid terviseprobleeme, näiteks neeru haiguse ja nägemise kaotus.

Nagu te vaadata oma veresuhkru, näed, mis muudab oma numbreid minna üles ja alla. Näiteks võite näha, et kui olete stressis või süüa teatud toitu, oma numbrid tõusevad. Ja siis võib näha, et kui te kasutate ravimit ja tegutsevad, oma numbrid minna. See teave saab teada, millised on teie jaoks töötab ja mida on vaja muuta.

On kaks võimalust, et mõõta veresuhkru.

Sa kasutad glükomeetri, et kontrollida oma veresuhkru taset. See seade kasutab väike tilk verd sõrme mõõta veresuhkru taset. Saad arvesti ja tarvikud ühes apteegis või posti teel.

Miks on vaja teada oma veresuhkru numbrid?

Loe juhiseid, mis tulevad koos oma meeter õppida, kuidas kontrollida oma veresuhkru taset. Teie tervishoiu meeskond ka teile näidata, kuidas kasutada oma meeter. Sisestage kuupäev, kellaaeg ja katse tulemus Teie veresuhkru rekord. Võtke veresuhkru rekord ja meeter Igal visiidil ja rääkida oma tulemusi oma tervishoiu meeskond.

Veresuhkru kontrolli, et sa ise. Need öelda, mida teie veresuhkru tase on hetkel sa testi .; A1C (A-ühe-C) on katse teha laboris või teenusepakkuja kabinetis. See test ütleb teile, teie keskmine veresuhkru tase viimase 2 kuni 3 kuud.

Sihtmärk on midagi, mida teil eesmärgiks või püüda jõuda. Teie tervishoiu meeskond võib kasutada ka pikaajaline eesmärk. Diabeetikute on veresuhkru eesmärgid, et nad püüavad jõuda erinevatel kellaaegadel. Need eesmärgid on

Vahetult enne sööki: 80-130; Kaks tundi pärast söögiaja algust: Alla 180

Räägi oma tervishoiu meeskond, mida veresuhkru numbrid on õige.

Mitu korda, et sa oma veresuhkru sõltub tüüpi diabeet, mis teil on ja millist tüüpi ravimeid te võtate, et ravida teie diabeet. Näiteks inimesed, kes võtavad insuliini võib tekkida vajadus kontrollida sagedamini kui inimestel, kes ei võta insuliini. Räägi oma tervishoiu meeskond, kui tihti kontrollida veresuhkru taset.

Ühine korda kontrollida oma veresuhkrut on, kui te esimest ärkama (tühja kõhuga), enne sööki, 2 tundi pärast sööki ja enne magamaminekut. Räägi oma tervishoiu meeskond, millistel kellaaegadel on teie jaoks parim, et kontrollida oma veresuhkru taset.

närida 4 glükoosi tablette; juua 4 untsi mahla; juua 4 untsi regulaarne sooda, ei toitumine sooda või; närida 4 tükki candy

Kõrge veresuhkur nimetatakse ka hüperglükeemia (hääldatakse hye-per-Gly näha -mee-uh). See tähendab, et teie veresuhkru tase on kõrgem kui teie sihttase või üle 180. Võttes kõrge veresuhkru tase pikema aja jooksul võib põhjustada pikaajalisi tõsiseid terviseprobleeme.

number on suurem kui teie eesmärk number; Teie diabeedi ravi muutusi

Kui te tunnete end väga väsinuna, janu, on hägune nägemine, või vajad pissile sagedamini, võib teie veresuhkur on kõrge.

Kontrollige oma veresuhkru taset ja vaata, kas see on eelkõige oma sihttase või üle 180. Kui see on liiga kõrge, üks võimalus vähendada seda on juua suur klaasitäis vett ja harjutus võttes vilgas jalutada. Helista oma tervishoiu meeskond kui teie veresuhkru tase on kõrge enam kui 3 korda 2 nädala jooksul ja sa ei tea, miks.

Madal veresuhkur on ka nn hüpoglükeemia (hääldatakse hye-poh-Gly näha -mee-uh). See tähendab, et teie veresuhkru tase langeb alla 70. võttes madal veresuhkru tase on ohtlik ja tuleb ravida kohe. Igaüks, kellel on diabeet võib olla madal veresuhkru tase. Sul on võimalus suurem madala veresuhkru kui te kasutate insuliini või teatud pillid diabeeti.

Carry tarvikud raviks madala veresuhkru teiega. Kui tunned, nõrk, higine või väga näljane, kontrollida oma veresuhkru taset. Isegi kui te tunnete, ei ole ükski neist asjadest, kuid arvan, et teil võib olla madal veresuhkru tase, seda kontrollida.

Kuidas veresuhkru mõõta?

Kui teie arvesti näitab, et teie veresuhkru tase on madalam kui 70, tehke ühte järgmistest asjadest kohe

Olles üks neist ravi, oodake 15 minutit, seejärel kontrollida oma veresuhkru uuesti. Korrake neid samme, kuni teie veresuhkru tase on 70 või rohkem. Pärast veresuhkru tagasi kuni 70 või rohkem, süüa suupisteid kui teie järgmise toidukorra on 1 tund või rohkem eemale.

Kui teil esineb sageli madal veresuhkru tase, kontrollida oma veresuhkru enne sõidu ja ravida, kui see on madal.

A1C test ütleb teile ja teie tervishoiu meeskond oma keskmist veresuhkru tase viimase 2 kuni 3 kuud. Samuti aitab teil ja teie meeskond otsustab liik ja kogus diabeedi ravim, mida vaja.

Paljude diabeetikute on A1C eesmärgiks on alla 7. See arv on erinev veresuhkru numbrid, et teil kontrollida iga päev. Sina ja su tervishoiu meeskond otsustab kohta A1C eesmärk, mis on õige.

Sa pead saada A1C test vähemalt 2 korda aastas. Sa pead seda sagedamini kui

Medicare, Medicaid ja kõige erakindlustus plaanid maksma A1C test ja mõned kulud tarvikud kontrollida oma veresuhkru taset. Kontrolli oma kava või küsige tervishoiuteenuse meeskonna abi leida odav või tasuta tarneid. Küsige oma tervishoiu meeskond, mida teha siis, kui olete otsa testribasid. Lisateavet Medicare ja diabeet, minge https: //www.medicare/.

Võib esineda olukordi, kui teil on probleeme teie veresuhkru eesmärke. See ei tähenda, et sa ei ole suutnud. See tähendab, et teie ja teie tervishoiu meeskond nägema, kui on vaja muutusi. Helista oma tervishoiu meeskond kui teie veresuhkru tase on sageli liiga suur või liiga väike. Tegutsemine aitab olla terve täna ja tulevikus.

Igal visiidil John ja tema tervishoiu meeskond vaadata tema A1C katsetulemused, tema glükomeetri ja tema veresuhkru informatsiooni, et näha, kas tema ravi mõjub. Tänasel visiidil Johni A1C ja veresuhkru numbrid on liiga kõrge. John ja tema tervishoiu meeskond rääkida, mida ta saab teha, et jõuda lähemale oma A1C ja veresuhkru eesmärke. John otsustab ta olema aktiivsem. ta hakkab

Töö oma tervishoiu meeskond ja otsustada, milliseid muudatusi on vaja teha, et jõuda oma veresuhkru eesmärke .; Lae koopia NDEP on 4 sammu veresuhkrut for Life rohkem teada juhtimisel diabeeti.

Kuidas ma saan vaadata veresuhkru?

USA Department of Health ja Human Services “National Diabetes Education Program (NDEP) on ühiselt sponsoreeritud theernment-valitsuse) ja theernment () toel üle 200 partnerorganisatsioonide.

suurendada oma kõndimine aega 30 minutit iga päev pärast õhtusööki .; vaadake oma veresuhkru hommikul näha, kui aktiivsem parandab oma veresuhkru .; helistada oma arstile, 1 kuu muutust ravimit, kui tema veresuhkru tase on liiga kõrge .; on tema A1C testitud uuesti 3 kuud, et näha, kas tema uus plaan töötab.

Kontrollige oma veresuhkrut nii mitu korda päevas oma tervishoiu meeskond soovitab .; Kas teie A1C kontrollida vähemalt 2 korda aastas .; Säilitage oma veresuhkrut ja A1C numbrid .; Võtke glükomeetri ja veresuhkru rekord teie külastuse ja näidata neid oma tervishoiu meeskond. Rääkige oma tervishoiu meeskond, kuidas sa arvad, et teeme .; Helista oma tervishoiu meeskond kui teie veresuhkru tase on sageli liiga suur või liiga väike.

Theernment tänab; Martha M. Funnell, M. S., R. N., C.D.E., Michigan Diabeet teadus- ja koolituskeskus

Mis on eesmärk veresuhkru taset diabeetikutele?

märts 2016

Kui tihti peaks ma saan vaadata veresuhkru?

Mida ma peaksin tegema, kui mu veresuhkru tase on liiga kõrge?

Mida ma peaksin tegema, kui mu veresuhkru tase on liiga madal?

Mida ma pean teadma A1C test?

Mis on hea A1C eesmärk minu jaoks?

Kui tihti vajan A1C test?

Kuidas ma maksan neid teste ja tarvikud?

Mis siis, kui mul on raske saada minu veresuhkru eesmärgid?

John lugu