Tervise sõeluuringute: Leida Terviseprobleemid Varajase sõelumine, täiskasvanud meestel

Naiste Health Trends

Linastub täiskasvanutel on mõeldud tuvastada haigused, mis võivad tekkida, kui vana sa oled. Selleks, et aidata püsida võimalikult tervislik, saada rutiinne oma tervist ja ole linastused, et teie ja teie arst otsustada.

Testid, mida võidakse teha hulka

Mõned katsed on vaid teha teatud vanuses.

See võib olla raske otsustada, kas soovite sõeluda teatud haiguste või mis tüüpi test on kõige parem kasutada.

Vahel arstid automaatselt ajakava rutiinsete, sest nad arvavad, et on, mida patsiendid ootavad. Aga mõnikord uuringud näitavad, et kontroll võib olla kasulik või tasub riske või kulusid. Täpsema info saamiseks vt Heart Testid: Kui sa vajad neid?

Kõhuaordi aneurüsm sõelumine; Alkoholi kuritarvitamine (väärkasutus) sõelumine; Vererõhu sõeluuringute; Kolesterool sõelumine; Pärasoolevähi sõeluuringute; Hambaravi revisjon; Depressioon sõelumine; Kuulmistestid; Infarkti ja insuldi riski sõelumine; Hepatiit viiruse test, kaasa arvatud hepatiit C; HIV-test; Kopsuvähk sõelumine; Osteoporoos sõelumine; Eesnäärmevähk sõelumine; Sugulisel teel levivate haiguste sõeluuringute; Nahavähk sõelumine; Munandivähi sõelumine; Kilpnäärme haiguste sõeluuringute; Tuberkuloosi sõelumine; 2. tüübi diabeet sõelumine; Vision teste ja glaukoom sõelumine; Kaal.

Eksperdid soovitavad, et kõik täiskasvanud sündinud 1945-1965 saan katsetada C-hepatiidi 1, 2 Inimesed selles vanuserühmas on tõenäolisem, et on C-hepatiidi ja ei tea seda; Enne 65-, sõelumine kõhu aordi aneurüsm ei soovitata tavaliselt. Pärast 65-, rääkige oma arstiga teie risk, kui teil on kunagi suitsetanud sigarette; Enne 65-läbivalgustamist osteoporoosi üldiselt ei soovitata. Kui teil on riskitegurid, rääkige oma arstiga, millal alustada sõelumine; Sest sõelumine kontrollnimekirja mehed vanuses 50 ja vanemad, vaata www.ahrq.gov/ppip/men50.htm.