Tervislikud suupisted jaoks Kinni Moms

Charity Curley Mathews

Tähelepanu, hõivatud moms: Millal oli viimane kord, kui sa sõid kena omatehtud sööki? Vean kihla, et see oli tagasi, kui seate tabelis kaks. Kas olete vastsündinu või refereeing sööki väikelapsed või Tween’ideks, siis ilmselt ei tee süüa ka oma prioriteediks. Vähemalt mitte alati.

Praktiliselt iga toitumisspetsialisti ütleb sama asja: suupiste hommikul ja teine ​​õhtul saab teha imet taaselustada väsinud. Söömine viis väikest einet päevas võib isegi aidata teil kaotada osa kaal. Aga see ei ole umbes Nachos. Ei, ei, tuhat Al-Roker-kõhu-operatsiooni ei. Sa pead smart kaloreid, nii et saate kursis nõudmiste söötmine teisele isikule, kui äkki ei maga ise. Ja hiljem, on sul nii hõivatud ajakava mängida kuupäev, nuking kanatükid ja töötavad, et leida aega, et valmistuda rõõmsameelne sööki ise raskeks osutuda.

Asi on selles, kui sa oled hõivatud ema, oma suupisteid mõned rasket tegema. Nad peavad olema kiire, lihtne, maitsev ja tervislik. Iga lapsevanem saab kasu, millel on stabiilne go-to suupisteid nagu need põhitõed: madala rasvasisaldusega või rasvavaba string juust, kreeka jogurt, kohupiim, hummus, musta oa dip ja täistera küpsiseid.

Need on hea algus, jah – aga meil veelgi huule-laksutav asjad meeles. Kui sa lähed minema hädas valmistub midagi nullist nendel päevadel, see oli parem olla erilist, eks? Ja need retseptid on.

Valge virsik ingver SMOOTHIE

Vanessa Williams, Halle Berry, Hilary Duff, Natalie Portman ja Kim Kardashian on kolm ühist asja – ja üks nendest asjadest võib üllatada. Nad kõik kuulsused on nad kõik emad … ja nad kõik kliendid kõva keha tegemise treener Harley Pasternak. Oma uues raamatus “The Body Reset Diet” Pasternak soovitab retsepte nagu see elavdamiseks ainevahetust ja kukutades naela kiiresti. ( “Pea meeles, küpsemad viljad, magusam smoothie,” märgib ta selle retsepti. “Kui virsikud on hooaeg, valige ripest leiad turul. Kui ei ole, külmutatud virsikud.”)

tervislik, maitsev retseptid, alates ja korralikult süüa ajakirja.

Kana, Chocolate, salatid, magustoidud, supp