Toiduohutuse: Cooking – Teema ülevaade

Oluline on süüa toitu ohutul temperatuuril, et vältida toidumürgituse. Järgnev pilt näitab teile ohutu temperatuurid mitmeid toiduaineid.

Kasutage puhast liha termomeeter, et teha kindlaks, kas liha, linnuliha või muna tassi keedetud turvaline temperatuur. Järgneval pildil konkreetset ohutu temperatuuridel; Too kastmed, kastmed ja supid keema, kui ülessoojendamine. Soojendage muud ülejäägid vähemalt 165 ° F (74 ° C); Kui kasutate mikrolaineahju, katab toidu mahuti ja keera või segage toitu veendumaks, et see on kuumutatud ühtlaselt. Kui mikrolaineahju ei ole turntable pöörake tassi käes üks või kaks korda küpsetamise ajal; Cook muna, kuni valged ja munakollased on kindel; Ära söö toorest või osaliselt keedetud munad (sh küpsise taigen), toores (pastöriseerimata) piim, juust on toorpiima või pastöriseerimata mahlad; Ära söö pooltoores hamburger, peamine allikas E. coli E. coli nakkuse; Ole teadlik riski toidumürgituse toorest kala (sh sushi), karbid ja austrid. Cook kala ja mereannid, kuni see on läbipaistmatu ja helbed lihtsalt kahvliga; Kui söömine restoranis, veendumaks, et toiduained on hästiküpsetatud ja pakutakse sooja.

Kohandatud USA Department of Agriculture, toiduohutuse ja kontrolli talitus (2011). Seif Minimaalne Cooking temperatuuridel. Kättesaadav internetis: www.foodsafety.gov/keep/charts/mintemp.html.

Toiduvalmistamisel toidud

tervislik, maitsev retseptid, alates ja korralikult süüa ajakirja.

Kana, Chocolate, salatid, magustoidud, supp