Toit kütuse oma Workout

Tahad oma treening põletada kõige kaloreid võimalik. Nii et tõesti oma ainevahetust töötab, on mõttekas välja töötada tühja kõhuga, eks?

Vale! See võib tunduda ebaloomulik, kuid sa oled palju parem süüa suupiste või väike eine enne treeningut.

Muidugi, mida valida, süüa ja kui sa sööd seda on oluline edu oma treening – ja on sügav mõju sellele, kuidas oma keha kasutab kaloreid.

Vaatame varahommikusi teostaja, kes lööb jõusaalis varsti pärast hüppas voodist. See on olnud tunni pärast oma viimast sööki ja tema veresuhkru on paastumine tasandil. See inimene töötab tühi.

Kui teie “gaasiballoon” on tühjad, keha hakkab lagunema aminohappeid oma lihasmassi ja muundab need glükoosiks energiat. Selle asemel, et põletavad rasva, sa oled ohus lagundada väärtuslikku lihasmassi.

Kasutusele võtta neile kartsin rasvavarud asemel, midagi süüa toitev enne treeningut. See on ka hea mõte, et tankida pärast treeningut toitev ja niisutav jook.

Seal on rikkalikult tõendeid rolli, et toitainete mängida veresuhkru ja insuliini ja nende mõju oma energia taset.

Näiteks, kui sa hommikul üles pärast kaheksa tundi magada ja alla klaasi apelsinimahla, lihtne süsivesikute mahla kiiresti saadab veresuhkru tõusnud kõrgustesse. See vere glükoositaseme tõusu järgneb tagasilöögi sügisel – jättes teile nõrkustunne ja ilma vajaliku kütuse välja töötada. See klaasi apelsinimahla teeb veidi rahustama söögiisu, nii et tõenäoliselt on sul ka tunne nälga.

Nüüd, kui lisate kausi kõrge kiudaine teravilja ja kooritud piim, et see klaas mahla asemel hüppeline veresuhkru siis on kena, pidev kasv ja aeglane langus jooksul mitu tundi. See jahu, mis sisaldab lihtsaid ja liitsüsivesikuid, madala rasvasisaldusega proteiini ja kiudaineid, peaks andma teile piisavalt energiat, et toetada oma treeningu aidates hoida sa end täis kuni lõunaaeg.

Kuigi teie füüsiline koormus, siis tuleb loota vahel …

Kuigi teie füüsiline koormus, siis tuleb loota vahel …