Toit veres?

Craig H. Kliger, MD

24. juuli 2000 – Kui Michelle Murdock ja tema abikaasa istuda õhtusöök koos, nad ei ole kunagi süüa sama toitu. Kuigi ta ei söö liha, abikaasa sööb seda sageli. Ta armastab maapähkli butte; ta väldib seda. Ta ei olda piimatooted, kui ta tarbib kogu piim ja juust ta tahab. Miks teha oma menüüd nii erinevad? See ei ole, sest nad on erinevad maitsed – pigem neil on erinevad vere tüübid. (Päralt on tüüp, tema on B-tüüpi)

Murdocks järgida “Söö õigus Teie Type” dieet, mis julgustab inimesi tarbima teatud toitude ja vältima teiste põhineb nende staatust A, B, AB, või O. Michelle, 29, on olnud toit juba peaaegu kaks aastat ja ikka vaimustunud. “Ma kaotasin umbes 35 naela esimesel aastal olin see,” ütleb ta. ” Ma olen alates hooldatud tervislikku kaalu. “Ta ütleb, et ta on energiat teismeline.

Kes võiks arvata dieedi aluseks oleks veregrupp? Teooria on vaimusünnitus Peter J. D’Adamo, ND, naturopathic arsti Stamford, Connecticut., Kes touted programmi oma 1996 raamatut, süüa õigus Teie Type, mis andsid toitumine oma nime. Söömine sel viisil on võimalik mitte ainult hoiab sind terve ja aitab kaalust, D’Adamo ütleb, aga ei söö nii saab kahjustada teie, ehk seade, mida üles seedeprobleemid või raske haiguse, sealhulgas vähki. Mitte igaüks nõustub D’Adamo – toit on kritiseeritud enamik mainstream toitumisspetsialistid ja arstid puudumist avaldanud tõendid, see toimib.

Aga kriitika ei ole piisav, et hoida nii palju kui kaks miljonit inimest, kes järgivad toitumine (joonisel pärineb D’Adamo ja põhineb külastajate tema veebilehel ja tema erapraksises). Need veregrupi dieeti fännid ei mainita tunne ära võetud, sest toidu piiranguid, kuid pidage asemel, kuidas head nad tunnevad. Paljud, nagu Murdocks, omaks toitumine uue elustiili.

Üks põhjus, miks need dieedipidajad entusiasmi on see, et seal ei ole lugedes kaloreid või rasva grammi. Selle asemel, dieet rõhutab kindlate toitude söömine, igas koguses soovite. Näiteks Type O-d on soovitatav süüa liha, kuid mitte terad. Tüüp A peaks olema taimetoitlased. Tüüp B võib süüa kõige mitmekesine toit, sealhulgas liha- ja piimatooted. Ja tüüp AB peaks süüa liha, kuid koondama soolatud või suitsutatud liha.

tervislik, maitsev retseptid, alates ja korralikult süüa ajakirja.

Kuigi teie füüsiline koormus, siis tuleb loota vahel …