Uuri, mis põhjustab halba hingeõhku ja kuidas vältida piinlikkust halitoos.

Suutervis Trends

 arhiivi sisu pärast 2 aastat, et tagada meie lugejad on lihtne leida kõige õigeaegse sisu; Et leida uusimat informatsiooni, siis sisestage oma teema huvi meie otsinguväljale.

Keegi tahab kuulda, aga see on hullem ei tea seda: Teil on halb hingeõhk.

“Kindlasti halba hingeõhku võib rikkuda suhteid,” John Woodall, DDS, hambaarst koos Woodall ja McNeill Raleigh, NC, räägib.

Õnneks see probleem on tihti väga lihtne kinnitada. Mis aitab: Hea suuhügieen, regulaarsed külastused oma hambaarsti ja välistades mis tahes haigusseisunditega või muud tegurid (nt mõned ravimid, dieedid ja toiduained), mis võiksid oma hinge vähem kui meeldiv.

Halb hingeõhk ja muud Top Probleemid suus

Halb hingeõhk on sageli tingitud kogunemisest bakterid suus, mis põhjustab põletikku ja annab eralduda uimastavat lõhna või gaase, mis lõhnab väävli – või mis veel hullem.

Kõigil on vastik hingeõhk mingil hetkel, nagu siis, kui sa voodist hommikul.

Pole kindel, kas teie hingeõhk on halb? Parim viis teada saada on küsida usaldusväärne sõber või teie teised olulised, “” Kas mu hinge lõhn? ” Sest see on tõesti raske öelda oma, “Tina Frangella, DDS, hambaarst koos Frangella Hambaravi New York, räägib.

On veel üks viis teada saada. See võib tunduda natuke raske, kuid vaadata ja nuusutada oma hambaniiti pärast kasutamist.

“Kui teie hambaniiti haiseb või on veri see, siis on ebameeldiva lõhna suus,” Woodall ütleb.

Puuduvad statistika milline protsent elanikkonnast on halb hingeõhk. Seda sellepärast, et uuringud on tavaliselt tugineda keegi aru, kas nad arvavad, et neil on halb hingeõhk ja ei pruugi olla täpne.

Kuid uuringud näitavad, et umbes 80% halba hingeõhku pärineb suulise allikas. Näiteks õõnsused või igemepõletik võib põhjustada halba hingeõhku, nagu võib mandlid, mis on lõksus toidu osakeste; pragunenud täidised ja vähem-kui-puhas proteesid.

Mitmed sise- haigusseisundid võib põhjustada ka hinge allamäge minema kiiresti. Nende hulka kuuluvad diabeet, maksahaigused, hingamisteede infektsioonid, ja krooniline bronhiit. Sa tahad, et näha oma arstiga, et välistada asjad happe tagasivoolu, ninaneelu tilguti ning muud põhjused kroonilise suukuivus (kserostoomia).

Woodall meenutab 30-aastane patsient, kes oli krooniline halb hingeõhk, kuigi tema hambad olid “puhas” ja oma keele oli väga puhas. Tema arst testitud teda happe tagasivoolu ja teiste mao tingimused, “andis rohud, ja tema halba hingeõhku läks” Woodall ütleb.

Sa \ ‘ll leida nõuandeid ja nippe, samuti viimaseid uudiseid ja uuringuid Oral Health.

Sa oled praegu

Ainult 18,5% paljud inimesed maailmas kunagi hambaniiti. Sa ei kaota lihtne viis teha suur erinevus tervist suus. Sõltumata sellest, kui hästi sa harja, tahvel ikka moodustab hammaste vahele ja mööda igemeid. Floss eemaldab toidu hammaste vahele kogunema ja eemaldab film baktereid, mis moodustab seal enne selgub naastule, mis võib põhjustada põletikulised igemed (gingiviit), õõnsused ja hammaste kaotust. Proovi hambaniidi ainult üks hammas, et alustada.

Sa oled üks 31% paljud inimesed maailmas, kes ei hambaniiti iga päev. Sa ei kaota lihtne viis teha suur erinevus tervist suus. Sõltumata sellest, kui hästi sa harja, tahvel ikka moodustab hammaste vahele ja mööda igemeid. Hambahari harjased üksi ei saa puhastada tõhusalt vahel kitsastes. Flossing eemaldab kuni 80% filmi et kõvastub naastule, mis võib põhjustada põletikulised igemed (gingiviit), õõnsused ja hammaste kaotust. Sihi veel 3 päeva!

Sa oled üks 31% paljud inimesed maailmas, kes ei hambaniiti iga päev, kuid sa oled hästi oma viis teha positiivne mõju oma hambad ja igemed. Sõltumata sellest, kui hästi sa harja, tahvel ikka moodustab hammaste vahele ja mööda igemeid. Hambahari harjased üksi ei saa puhastada tõhusalt vahel kitsastes. Flossing eemaldab kuni 80% filmi et kõvastub naastule, mis võib põhjustada põletikulised igemed (gingiviit), õõnsused ja hammaste kaotust. Sihi kõik 7 päeva!

Ainult 50,5% paljud inimesed maailmas hambaniiti iga päev ja hea, et teil on üks neist! Sõltumata sellest, kui hästi sa harja, tahvel ikka moodustab hammaste vahele ja mööda igemeid. Hambahari harjased üksi ei saa puhastada tõhusalt vahel kitsastes. Flossing eemaldab kuni 80% filmi et kõvastub naastule, mis võib põhjustada põletikulised igemed (gingiviit), õõnsused ja hammaste kaotust. Õnnitleme oma hea suuõõne tervise harjumus!

Leiad nõuandeid ja nippe, samuti viimaseid uudiseid ja uuringuid Oral Health.

Allikad

Dental Association, terved inimesed 2010